В Ірпені у кінотеатрі «Перун» відбувся показ документального фільму «Невидимий Батальйон»

В Ірпені у кінотеатрі «Перун» відбувся показ документального фільму «Невидимий Батальйон»

Два роки тому, прем’єра документальної стрічкам транслювалась в центрі Києва. Тоді були присутні режисери фільму, героїні, зібрались політичні лідери, дипломатичний корпус, багато людей та організацій, дотичних до воєнних дій на Сході. З тих пір фільм показувався а Сполучених Штатах, багатьох містах України, – повідомляє паблік ФБ «Крила Перемоги».

Щиро дякуємо нашій Тайрі за знайдену можливість зустрітись, обійнялись. Нашим дорогим хлопцям, які приїхали підтримати дівчат – Володимиру Федченку, комбату 11-го бату Київська Русь. Знаю, багато наших побратимів та посестер, що знаходяться на нульових позиціях, були подумки з нами у залі. Практично усі плакали.

На мій погляд показ фільму є важливою подією, та вартий уваги широкої громадськості міста. Документальні кадри війни Росії проти України, що триває шостий рік поспіль, правдиво, без жодних прикрас, розкривають роль жінки, яка стала воїном і на рівні з чоловіками навчилась захищати свою Країну та майбутнє своїх дітей. Дуже шкода, що ця подія пройшла тихо і непомітно. Так само тихо і непомітно, як для багатьох шостий рік триває війна…

На показ фільму зібрались дівчата-воїни, які воювали у складі бойових бригад та підрозділах, жінки медики. Нас прийшли підтримати мешканці Ірпеня, друзі, знайомі, діти з місцевих шкіл. Про те, що ми говорили після показу, про що згадували, про самих дівчат учасниць події, розкажуть журналісти, які були присутні в залі.

Від себе можу додати лише одне. Коли за Україну гинуть українські сини та доньки їх проводжають, як героїв та віддають подяку за чин служіння народу України. Сотні жінок, яких не вчили воювати, не спонукали до служби, пішли на війну добровільно, захищати свій дім, родину. За короткий термін вони стали воїнами, навчились воювати, вбивати ворога, рятувати життя.

Їхні обличчя повинні знати! Вони – справжній приклад для наслідування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *