В Гостомелі авто збило жінку з дитиною

Під колеса автомобіля потрапила молода жінка і дитина, які вночі йшли по проїзній частині в Гостомелі навпроти озера на розі вул. Леніна і Ватутіна. Авто поїхало далі.

7 червня близько другої ночі навпроти озера пролунав короткий звук схожий на зафутболену по асфальту банку. Вже через дві хвилини з обох боків дорогу загородили небайдужі проїжджі – десь метрів 12 по асфальту бризки крові, жінка відлетіла в бордюр – розбите лице, головний біль, розірваний одяг; поруч якийсь чоловік з дитям років шести на руках, за метр від чоловіка понівечений дитячий велосипед.

Пізніше лікарка зі швидкої поставить дитині попередній діагноз забій голови, але поки що ні швидкої ні міліції. Жінка час від часу ніби знову бачить те, що сталося і кричить від шоку і страху за дитину, замість сліз по щоках – кров. Дитя спить чи втрачає свідомість незрозуміло. Приходить до тями – кричить. Швидка і міліція вже викликані.

За словами очевидців винен чорний «Шевроле».

Не минуло й 15 хвилин, як приїхала міліція, почала роботу зі свідками. За ними й швидка. Один з чоловіків, пояснюючи міліціонерам, як все було піднімає за раму дитячого велосипеда і кидає на місце.

Виявляється, що йшли вони не самі. Скоріш за все чоловік з меншим дитям в колясці йшов не по дорозі. За меншим хлопчиком їде сестра постраждалої.

Спочатку оглянули старшого хлопчика. Він в батька на руках, кажуть забій голови, треба робити рентген. Жінку кладуть на ноші, вона в шоці – складно щось з’ясувати. Свідки розходяться. Лише міліція ще з півгодини досліджує асфальт та робить якісь записи.

Інші деталі автопригоди поки що невідомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *