В Баланівці сьогодні було гаряче

Не важливо скільки нам зараз років: 20, 30, 40 чи 50, коли ми чуємо знайомі ритми, нам знову 16 і ми готові, як і тоді, танцювати, підспівувати і веселитися до втрати пульсу. На сьогоднішній день таку програму в Гостомелі може запропонувати лише будинок культур «Чотири леви». З першого травня по п’ятницях тут постійно проходитиме дискотека.

Завдяки святу цього тижня дискотека проходила два дні. Першого травня гостей розважали DJ Andru та PJ Queens. Танцювали, співали, отримували подарунки… Одним словом Баланівка гуляє!

Другого травня в БК, незважаючи на дощову прохолодну погоду, було гаряче. Присутніх продовжив розважати DJ Andru з новою лазерно-світловою програмою зі старими зарубіжними хітами в оригіналі і в сучасній танцювальній обробці.

Солодкі винагороди отримували переможці конкурсів, до яких в якості альтруїстичних помічників долучалися діти.

Друге травня в БК «Чотири леви»

Один з переможців розділив свій приз серед маленьких помічників. І хоч безплатних солодощів в буфеті було предостатньо, все ж таки отримати їх, як приз – вочевидь, дітлахам було дуже приємно.

Фото тут.

Чекаємо на вас наступної п’ятниці, 8 травня, о 20:30 на дискотеці 80-х. Дрес-код – біла одежина.

За подробицями слідкуйте на нашому сайті.

 

 

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

8 thoughts on “В Баланівці сьогодні було гаряче

  1. Спасибки Юрию Илличу. Спаибо братьям Александру и Богдану. Спасибо директору Леониду. За возможность все весело проводить врем. О таком можно было только мечтать. Очень весела дискотека

  2. не когда не думал что у нас будет такой клуб. крутая дискотека, классный свет ,диджей супер, конкурсы, кофе, чай, все бесплатно. огромное спасибо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *