Учителям підвищили зарплату на 30% завдяки встановленим на школі сонячним панелям

Учителям підвищили зарплату на 30% завдяки встановленим на школі сонячним панелям

Американський шкільний округ Бейтсвілль (штат Арканзас) виробив стільки сонячної електроенергії, що зміг значно підвищити зарплату кожному вчителю.

Школа тепер працює на зароблені завдяки “зеленій” енергетиці кошти, передає futurism.com.

Шкільний округ, в який входить середня школа і п’ять інших освітніх центрів, вирішив встановити на порожньому пришкільному полі сонячну електростанцію, а на фасаді середньої школи – 1500 сонячних панелей у 2017 році, коли дефіцит бюджету досяг $250 000.

Зарплата у шкільному окрузі Бейтсвілля становила близько 45000 доларів на рік, що призвело до звільнення великої кількості вчителів. А залучити нових фахівців у місто з населенням всього 10 000 чоловік дуже непросте завдання.

За рахунок створення нової енергетичної інфраструктури округу вдалося перетворити річний дефіцит бюджету на профіцит у 1,8 мільйона доларів. Такий фінансовий успіх дав можливість підвищити зарплату кожному вчителю на солідну суму – 15 000 доларів.

Місцеві жителі не відразу оцінили затію шкільного керівництва. Але сонце, яке світить для всіх безкоштовно, а панелі допомагають на цьому заробити, стали переконливим фактором.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *