У Вінниці запрацювало таксі на електромобілях

	 У Вінниці запрацювало таксі на електромобілях

Відтепер у вінничан з’явилася можливість скористатися послугами екологічного таксі. 1 вересня у місті відбулася прем’єра сучасного «EcoVin Taxi», яке укомплектоване електромобілями Nissan Leaf.

– Ідея створити у Вінниці таксі на електромобілях з’явилася у мене, коли я гуляв вулицями зі своєю маленькою внучкою. Неприємно було дихати вихлопними газами від автомобілів, – говорить директор служби «EcoVin Taxi» Олександр. – Щоб захистити екологію міста в якому живу я та мої нащадки, вирішив запустити корисну і екологічну службу таксі. До того ж, впевнений, що цей бізнес принесе прибуток.

Зараз автопарк нової служби таксі налічує п’ять електромобілів Nissan Leaf. За словами директора «EcoVin Taxi», обрали саме ці електромобілі через їхню порівняно невисоку ціну і дешеве обслуговування. Всі електрокари в автопарку нові – 2014-го і 2015-го року.

– Тарифи у нашого електротаксі не будуть відрізнятися від середніх у Вінниці, але в нас будуть спеціальні бонуси для клієнтів, – каже Олксандр. – Однак культура обслуговування буде вищою. Кожен водій буде обличчям нашої компанії. В автомобілях працюватиме Wi-Fi та буде можливість оплатити вартість проїзду карткою.

Найближчим часом «EcoVin Taxi» планує встановити зарядки для своїх електромобілів.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *