У центрі Києва археологи знайшли давні вулиці і поховання (+ фото)

У центрі Києва археологи знайшли давні вулиці і поховання (+ фото) На території історичної частини Києва під час охоронно-рятівних досліджень археологи знайшла вулицю та поховання XVII–XVIII століть.

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Як відомо, архітектурно-археологічна експедиція Інституту археології проводить дослідження ділянки на вул. Щекавицькій. Вони знайшли давні хрести-енколпіони, свинцеві князівські печатки, мідні бляшки із зображенням Богородиці.

На території історичної частини Києва під час охоронно-рятівних досліджень археологи знайшла вулицю та поховання XVII–XVIII століть.  Про це йдеться на сайті Київської міської ради.  Як відомо, архітектурно-археологічна експедиція Інституту археології проводить дослідження ділянки на вул. Щекавицькій. Вони знайшли давні хрести-енколпіони, свинцеві князівські печатки, мідні бляшки із зображенням Богородиці.  “Велика кількість монет і товарних пломб ХІХ с“Велика кількість монет і товарних пломб ХІХ ст. є характерною для припортової зони, у якій розташована досліджувана ділянка. Проте зафіксовано залишки близько десятка невеликих підвалів-комор, господарських і гідротехнічних споруд. Фіксувалися також культурні нашарування, вулиця та поховання XVII–XVIII ст., виявлено також шари доби Київської Русі (ХІІ–ХІІІ ст.)”, – розповів очільник відділу археології Києва Всеволод Івакін.

У центрі Києва археологи знайшли давні вулиці і поховання (+ фото) Він додав, що зараз триває процес обробки й реставрації артефактів, які згодом будуть представлені в українських музеях.

Нагадаємо, що навколо Києво-Печерського заповідника виявили рештки фортифікаційної стіни ХІІ століття.

Джерело: uatv.ua

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *