У службі зайнятості назвали найбільш затребувані спеціальності

Державна служба зайнятості України назвала професії, які користуються найбільшим попитом в Україні.

У службі зайнятості назвали найбільш затребувані спеціальності

Про це повідомила прес-служба Кабміну з посиланням на аналітичну записку Державної служби зайнятості України.

“Робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, а також кваліфіковані робітники з інструментом стали найбільш затребуваною статтею вакансій, запропонованих роботодавцями у вересні”, – йдеться у повідомленні.

Так, при загальній кількості зареєстрованих вакансій в понад 73 тисячі, кількість робочих місць за наведеними спеціальностями становила понад 32 тисячі.

У вересні також шукали працівників сфери торгівлі й послуг – 9215 робочих місць, професійних фахівців – 7707 робочих місць, законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів – 4667 вакансій.

Найбільшу кількість робочих місць пропонують у Києві – 12571 вакансій. В лідерах також Львівська область (6608 вакансій), Дніпропетровська область (5498 вакансій), Київська область (4767 вакансій), Житомирська область (3466 вакансій), Полтавська область (3096 вакансій), Волинська й Вінницька області (2959 та 2391 вакансій відповідно).

Нагадаємо, наприкінці вересня виконувач обов’язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко заявив, що в Україні у 2018 році буде створено близько 1 мільйона 100 тисяч робочих місць.

Джерело: 24 канал 

Актуальні вакансії в Ірпені можете переглянути ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *