У рибних консервах знайдено ботулізм: у магазинах виявляють і знімають з реалізації небезпечну продукцію

У рибних консервах виявлено ботулізм: у магазинах виявляють і знімають з реалізації небезпечну продукцію Від Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надійшло повідомлення про реєстрацію випадку захворювання на ботулізм, пов’язаного з вживанням рибної консерви «Скумбрія атлантична натуральна з додаванням олії», у мешканця с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області

Спеціалістами Об’єднанням ветеринарної медицини в м. Києві проведено роботу по виявленню зазначеної продукції на виконання доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

В торговельний мережі міста Києва дана продукція виявлена у мережі магазинів ПІІ «Білла-Україна».

Рибні консерви ТМ «Аквамарин», дата виробництва 05.07.2018 р. партія 80УБ23ИРФ виробництва ТОВ «РКЗ «Південний», (вул. Ізмаїльська,106, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67700), згідно з інформацією уповноваженого лікаря ветеринарної медицини, вказані консерви зняті з реалізації оператором ринку всією мережею.

В інших торговельний мережах м. Києва вищезазначена рибна продукція не виявлена. Робота по виявленню небезпечної продукції продовжується.

Джерело: Держпродспоживслужба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *