У парку спіймали педофіла, якого невдовзі… відпустили

У парку спіймали педофіла, якого невдовзі… відпустили

У неділю, 11 серпня, в ірпінському парку «Дубки» співробітником муніципальної варти був затриманий громадянин з явним нахилами педофіла. По допомогу звернулася бабуся дівчинки років 11-12, до якої згаданий чоловік приставав з непристойними пропозиціями та спробою близького контакту з дитиною.

Затриманого громадянина забрала прибула не виклик поліція. Його було доставлено до міськвідділу разом з потерпілими. Надалі бабуся дівчинки з якихось міркувань відмовилася давати свідчення в поліції. Все що могли в цій ситуації, поліцейські зробили в рамках правових дій. Але змушені були відпустити збоченця, через брак свідчень, безумовно взявши даного громадянина під контроль.

У зв’язку чим небайдужі жителі Ірпеня б’ють на сполох, поширюючи цю інформацію в соціальних мережах. Адже тепер ця істота ходить нашими парками, дворами та іншими громадськими місцями!

Люди закликають до пильності та вимагають оприлюднити фото затриманого.

Як з’ясувалося в ході журналістського розслідування, згаданий громадянин вже не вперше помічений у брутальному приставанні до неповнолітніх у парку «Дубки». Цей чоловік близько 40 років, має звичку їздити на велосипеді (орендує в прокаті), тримаючись руками за сідло. Також носить вузькі темні окуляри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *