У музеї авіації проходить 10-й фестиваль ретро-автомобілів (+ фото)

У музеї авіації проходить 10-й фестиваль ретро-автомобілів (+ фото) З 9 по 12 травня в Києві проходить 10-й, ювілейний, фестиваль ретро-автомобілів Old Car Land. На території державного Музею авіації імені Антонова на вулиці Медовій розташовано 1000 цінних і унікальних експонатів.

Відвідувачам представлений різноманітний транспорт з України та інших країн – від велосипедів і цивільних авто до важкої військової та залізничної техніки. Найстаршим автомобілям понад 100 років. Багато з них збереглися в єдиному екземплярі.

Цього року фестиваль святкує круглу дату – він відбудеться в десятий раз. З цього приводу на Old Car Land підготували спеціальну експозиції з дев’яти машин, які отримали Гран-прі в попередні роки. Серед них перша масова модель в світі Ford T 1909 року, Buick Town Car 1924 року, ЗІС-110 1946 року Mercedes-Benz 190 SL 1958 та інші.

Також на фестиваль потрапило чимало моделей 1960-1980 років виробництва, які раніше не були на подібних заходах. Це Opel, Alfa Romeo, Ford та інші.

Окрім цього, демонструють автомобілі, які неможливо зустріти на вулицях – Oldsmobile, Buick, Chevrolet, Cadillac, Maserati, Rolls-Royce, Mercedes-Benz, представницькі ЗІЛ і ГАЗ.

Джерело: bigkiev

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *