У Києві пройшла виставка собак: 5 тисяч учасників, понад 220 порід із 17 країн (+ фото)

Цими вихідними у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній пройшла міжнародна виставка собак, організована Кінологічною спілкою України.

Понад 5 тисяч представників більше ніж 220 порід собак із 17 країн світу змагаються у виставкових рингах. Під час заходу можна побачити змагання з кінологічного фрістайлу (танці із собаками), чемпіонат з обідієнс (слухняність собак), чемпіонат-конкурс з юніор-хендлінгу (на рингу діти з собаками) та багато інших конкурсів.

Україна входить до першої десятки найрозвинутіших кінологічних країн світу. До речі, у 2024 році в Києві пройде Світове Дог Шоу. Це дуже значна подія для кінологічної спільноти України. За приблизними підрахунками, приїде до 20 тисяч собак з усіх країн світу.

– Світове Дог Шоу – це мрія, яка збулася завдяки наполегливості та цілеспрямованості нашого колективу. Ми змогли перемогти дуже серйозних суперників. Голосування відбувалось у Шанхаї, – розповідає президент КСУ Георгій Оніщенко.

Коргі, лабрадори ретривери, шпіци, мопси, біглі, йоркширські тер’єри – найпопулярніші породи в Україні.

Також показала себе єдина українська порода – ОДІС (Одеський Домашній Ідеальний Собака). Автор цього матеріалу поспілкувалася з Іриною Бахарєвою, яка й вивела ОДІСів за допомогою французької болонки, пуделя та жорсткошерстого фокстер’єра.

Ірина Бахарєва з 2-річною Зетою, яка стала кращим представником породи на виставці.

– У 2008 році порода ОДІС отримала статус національної української породи. Порода була виведена в Одесі, звідти назва. Чому ідеальна? Він красивий та дружелюбний, має прекрасний характер, його не складно доглядати. Шерсть не осипається та не має запаху, – розповідає Ірина Бахарєва, президент монопородного ОДІС-клубу.

В Україні проживає 400 собак породи ОДІС. Також активно купують ОДІСів поляки, чехи та навіть британці.

Джерело: Вечірній Київ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *