У Дніпро запустили мальків і плавців (+ фото, відео)

7 липня, в Україні відзначають День Дніпра. Мова йде не про місто, а про нашу прекрасну річку. Київ також не залишився осторонь, активно відзначивши цю дату. На Оболонській набережній зібралися десятки жителів столиці і спостерігали, як могутню річку зарибнювати мальками стерляді. А ще в цей день всі бажаючі змогли взяти участь в запливі на 550 метрів через Дніпро.

Пляж в парку «Наталка» заповнився великою кількістю сімей з маленькими дітками, літніми людьми та молоддю. Всім було цікаво, як виглядає процес зариблення. Адже саме в честь свята в Дніпро випустили 10 000 мальків стерляді. Це цілком звичайне видовище: рибки знаходяться в невеликих контейнерах з водою, бажаючі підходять з цієї ємністю до річки і випускають малюків в воду. Там стерлядь вже сама знає, що робити і відправляється у вільне плавання.

Представники київського рибоохоронної патруля розповіли, що стерлядь повинна допливти до Десни і там розмножуватися. Також відзначимо, що за вилов стерляді накладається штраф, одна рибка – 48 000 гривен. Тож радимо вам не ловити їх на гачок.

Після такого корисного і милого дійства на березі Дніпра стартував заплив Swim across Dnipro. Учасники долали дистанцію в 550 метрів від пляжу «Чорторий» біля Північного моста (парк «Муромець») до протилежного берега Дніпра (парк «Наталка»). Незважаючи на дощ, який пішов неждано-негадано, і супроводжувався досить сильним вітром, плавці без будь-яких складнощів перепливали річку.

Джерело: Інформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *