У 2019 Україна покриється мережею швидкісних зарядок електромобілів

У 2019 Україна покриється мережею швидкісних зарядок електромобілів Наступного року на електромобілі можна буде доїхати з Ірландії до Києва й з Норвегії до Туреччини. Такий задум висловив фундатор компанії «Тесла» Ілон Макс, розповівши у своєму Твіттері про намір у 2019 покрити всю Європу швидкісними електрозарядками для електромобілів суперчарджер (Tesla Supercharger).

На оприлюдненій Маском карті наразі позначені дві такі зарядки в Житомирі та Почаєві. Не в приклад Західній Європі, мапа якої рясніє брендовими зарядками Tesla Supercharger.  Втім, наступного року очікується таке ж поширення зарядних пристроїв на всіх автомагістралях України.

У 2019 Україна покриється мережею швидкісних зарядок електромобілів

Наразі в нашій країні нараховується понад 10 тисяч електромобілів, які обслуговують близько тисячі електрозарядок. Не всі вони забезпечують достатню швидкість заряду електромобілів. Проте, в разі здійснення задумів Ілона Маска, ситуація кардинально виправиться. Наразі йде розробка зарядного пристрою, який забезпечить повний заряд електромобіля всього за 10 хвилин. На початку грудня компанія Маска розпочала прямі поставки в Україну своєї Tesla Model 3.

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *