ЦИГАНСЬКИЙ БАРОН У КАЙДАНКАХ

ДВА РОКИ НА ЗЕМЛІ

З блокнота міліцейського журналіста

Продовження. Початок читайте ТУТ

 Мені якось спокійно було працювати на цілодобовому чергуванні у вихідні. Майже нікого нема. Крім керівництва в особі полковника Олександра Наумова. Гадав буде спокійним чергування. Помилився. На цей раз терміново доведеться їхати до самого циганського барона. У гості. Без запрошення. Там всі опери району (на той час барон жив на Окружній) шукають у нього наркоту. Півгодини, і ми на місці. У його хаті та на подвір’ї тривав конкретний обшук. Вже пів огорода цигану встигли перекопати. Передивилися все, що тільки можливо, навіть хлів з свинями. А наркоти нема.

ЦИГАНСЬКИЙ БАРОН У КАЙДАНКАХ  ДВА РОКИ НА ЗЕМЛІ  З блокнота міліцейського журналістаБарон спокійнісінько разом з братом сиділи прикуті один до одного кайданками, і здавалося не реагували на все, що відбувається. І ось тут приїхав Наумов. Уважно придивився до всього. Особливо до однієї циганки, яка давала дружні «поради» операм: ви тут подивіться, і там не забудьте. А сама у руках тримала немовля. Щось здалося Наумову підозрілим у її поведінці. Швидко підійшовши до неї голосно крикнув: «Немовля поклади на стіл». Та почала кричати, дитина її, і нікому не віддасть. Шеф наче її не чув, вихопив з рук дитину, і  тільки розпеленав, як всі побачили пакети з білим порошком і пачки грошей…

ЦИГАНСЬКИЙ БАРОН У КАЙДАНКАХ  ДВА РОКИ НА ЗЕМЛІ  З блокнота міліцейського журналіста

Що тут казати, опер є опер.

А зі шафи на весь цей бедлам мовчки спостерігали два обличчя з фотографій у чорній рамочці. Це були рідні сини циганського барона, які раніше померли від систематичного вживання наркотичних засобів.

 

Автор: Володимир ЕННАНОВ

 

Продовження буде ТУТ

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *