ТОП-7 локацій для фотосесії в Приірпінні

Ще зовсім трохи і весна вступить в свої права, кругом все зацвіте і виманить жителів нашого міста на вулиці. І саме час влаштувати фотосесію. Ми підготували для вас ТОП 7 гарних, а місцями дуже нетривіальних локацій для зйомок.

1. Парки.

 ТОП 7 локацій для фотосесії в ПриірпінніМаленькі дворики зі старими і новими будиночками, парки і сквери – виграють на фоні столичного метушливого ландшафту. Ірпінь багатий своїми парками, в нас їх близько 15. Найбільші і найкрасивіші: Парк Правика, Письменників, Центральний, Парк Котляревського з казковими дерев’яними фігурами, де особливо буде цікаво фотографуватися дітям. Якщо трохи проїхатись можна відвідати Бучанський парк. Його розмір 42 гектари і там дійсно є де розгулятися з фотоапаратом.

 

 ТОП 7 локацій для фотосесії в Приірпінні2. Санаторій Зірка.

Кому до вподоби незвичайні фотосесії на фоні старовинних покинутих будівель, ми рекомендуємо відвідати санаторій «Зірка» у Ворзелі. Цю локацію інколи вибирають для зйомок фільмів та історичних реконструкцій.

 

 

3. Мотодром

 ТОП 7 локацій для фотосесії в ПриірпінніЩе одне нетривіальне місце для фотосесій – мотокросова траса СТК “Сона” в Бучі. Адреналін і класні фотки забезпечені.

 

 

 

 

 ТОП 7 локацій для фотосесії в Приірпінні4. В гостях у Аліси

Хочете побувати наче в казці про маленьку дівчинку Алісу в країні чудес? Є така можливість. По вулиці Українській 83б розташований затишний чарівний дворик. Ідеально для легкої весняної фотосесії.

 

 

 

 ТОП 7 локацій для фотосесії в Приірпінні

 

 

 

5. Т34

Більш жорстка, але цікава ідея зйомки на фоні танка в парку Перемоги за кінотеатром «Перун». Там же знаходиться мотузковий парк. Можна і познімати, і розважитись всією сім’єю.

 

 

 

 

 

 

 

6. На даху

 

 ТОП 7 локацій для фотосесії в Приірпінні

Побачити наше зелене містечко зверху? Теж можна. Фотосесія на даху – це точно нові незвичні враження і позитивні емоції. Такі фото в інстаграмі далеко не у всіх є. А у вас можуть бути.

 ТОП 7 локацій для фотосесії в Приірпінні
Вечірній Ірпінь з висоти 10-го поверху

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТОП 7 локацій для фотосесії в Приірпінні

 

 

7. Скверик в японському стилі

Про цю локацію знають не всі. Мабуть тільки студенти Університету фіскальної служби. Бо вона знаходиться у них на задньому дворі. Маленький затишний скверик в японському стилі з альтанкою – ідеальне місце для весняної фотосесії.

 

Наше містечко дуже красиве і багате на цікаві місця, де можна прогулятись і пофотографуватись. Головне це робити зі своєю сім’єю, або з гарними друзями. І тоді яскраві весняні дні залишаться в пам’яті і на фото.

 

Анастасія ТИМОШЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *