Тіна Кароль і Горган розважали ірпінчан на День Київщини

Дещо притягнуте за вуха святкування Дня Київщини відзначили минулої неділі ще і в нашому Ірпені. Адже сама Київська земля існує з давніх давен і перші поселення людей в наших краях відомі ще з часів палеоліту. 85 років тому, 27 лютого 1932 року, тодішньою Радянською владою було утворено Київську область. Після чого її територія кілька разів зазнавала змін. Останній переділ датований 1954 роком.

За логікою нинішньої Ірпінської влади, датою вікового відліку можна було б вважати 1954 рік. Додумалися ж вираховувати річницю Ірпеня з дня повторного надання статусу міста, відтак на півстоліття йому «вкоротивши віку». Натомість у області зовсім інша логіка, ніж в Ірпені – за відлік взяли першу, а не останню дату, пов’язану з адмінреформою.

Тільки-от ще одна нестиковка – утворення Київської області  датується 27 лютого. Привітання були приурочені саме до цього дня наприкінці зими. Заходи з нагоди 85-ї річниці в деяких містах Київщини відбулися ще на весні. Ірпінь у плані Київської ОДА цьогорічних ювілейних святкувань навіть не згадувався. І тільки буквально за два-три тижні до минулої неділі досить несподівано і досить активно почала популяризуватися тема святкування Дня Київщини саме в нашому Ірпені.

Очевидною є ідеологічна мотивація цього піар-проекту з поставленою метою показати Ірпінь і його нинішню поки що владу у позитивному світлі, відволікши увагу громадськості від численних корупційних скандалів, розкручування яких набирає дедалі більших обертів.

Наскільки це вдалося – що називається, засвідчить історія. Бо ж не спроста кажуть: головне не що відбувається, а як це подається на загал, висвітлюється в інформаційному просторі.

А відбулося святкування у звичному ще з часів «совка» стилі. Виставка досягнень народного господарства – на вулиці Центральній в Ірпені вишикувалися трактори й комбайни – від сторічної давнини до сучасних. На центральній площі міста ятки з товарами (Ірпінський Центральний ринок минулої неділі передбачливо закрили) та експозиції з різних міст і районів Київщини, а також виступи творчих самодіяльних колективів.

Розважили ірпінчан та гостей міста привезені й експоновані на центральній площі кури, кози, вівці, нутрії, коні, корова і навіть молоді страуси (звісно, передовсім для дітей), а також Тіна Кароль і Горган (це вже здебільшого для дорослих). Умисно не називаю, хто вони такі. Зазначу лишень, що Горган вийшов на сцену в той час, коли був анонсований виступ Тіни Кароль, і чимало люду зібралося саме заради неї. Інакше б Горгана ніхто з простого народу не прийшов би слухати. Бо ж у Тіни Кароль незрівнянно більше прихильників і фанатів.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До Вашої уваги фоторепортаж наших кореспондентів про святкування Дня Київщини

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *