Терещук і Смірнова на День пам’яті й примирення в Гостомелі

Учора, 8-го травня, до Гостомеля на відреставрований ДОТ в Мостищах на урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення завітали зокрема голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук та голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова.

Гостей подібного рангу вже давно не було на подібних заходах у Гостомелі, частиною якого є село Мостище. Звичні для цього дня привітальні промови також не оминули теми створення нової Гостомельської об’єднаної територіальної громади. З цього приводу доволі дипломатично, проте недвозначно висловився О.Терещук. Звернення: «Я на вашій стороні», – викликало оплески присутніх гостомельчан та гостей селища.

Залишається незрозумілим наразі на чиїй стороні присутні на цьому заході представники Ірпінської влади – «новообличівські» перший заступник міського голови Олександр Маркушин, депутат Ірпіньради Максим Плешко та за однією з трьох версій Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш.

Однозначно за Гостомельську ОТГ висловився селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, який подякував за підтримку Олександру Терещуку та закликав усіх небайдужих гостомельчан зібратися на мітинг на підтримку створення Гостомельської об’єднаної територіальної громади, який відбудеться наступної середи, 15 травня, під стінами Київської облдержадміністрації.

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості відзначення Дня пам’яті і примирення біля ДОТу в Мостищах

Фотограф: Інна МІЩЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *