Теплопостачання – на доопрацювання, на часі – святкування!

Саме ним найбільше переймалися на сьогоднішньому засіданні Виконавчого комітету Ірпінської міської ради. За присутності 13 членів виконкому було «знято на доопрацювання» п’ять питань порядку денного, які стосувалися встановлення та погодження тарифів на теплопостачання «Теплокомунсервісом» та «Житлоком-сервісом», які надають свої послуги в різних куточках Ірпеня.

Натомість активно обговорювали й позитивно відголосували низку питань, присвячених святкуванню Дня Київщини, яке заплановане в Ірпені на наступні вихідні 23-24 вересня. У його рамках передбачено перекриття центральних вулиць, виїзна торгівля, заборона вживати напої (алкогольні та безалкогольні) у скляній тарі, проведення кінних змагань, а також святковий салют.

Раніше у ЗМІ поширилися чутки начебто голова Київської ОДА Олександр Горган пообіцяв Карплюку привезти до Ірпеня на святкування Дня Київщини Петра Порошенка. На сьогоднішньому засіданні виконкому про Порошенка вже не згадували. Натомість Карплюк пообіцяв присутність на святкуванні в Ірпені Горгана та голів райдержадміністрацій Київщини.

Теплопостачання – на доопрацювання, на часі – святкування!

Також жваво обговорювалося питання дозволів на торгівлю в нічний час. Відтак, одному з магазинів мережі АТБ (на початку Університетської) не дозволили торгівлю в нічний час. Мовляв, разом з продуктами вони продаватимуть і алкоголь, що погіршить і так невтішну криміногенну ситуацію в Ірпені. Водночас продовжили на три місяці дозволи на нічну роботу розважальним закладам ЗАІР і «Штопор», які можуть скасувати, «якщо будуть скарги громадян».

Та найцікавіші питання порядку денного пройшли тихо і похапцем, головуючий на засіданні Володимир Карплюк зробив усе можливе, аби не привернути увагу громадськості до затвердження проектно-кошторисних документацій робіт у парку, що належить Національній Спілці письменників України, Будинок творчості якої розташований в Ірпені по вул. Стельмаха, 20. У порядку денному доповідачем з цих питань значився директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Ігор Дворніков.

Звично у таких випадках він зачитує свої питання, озвучуючи кошториси затверджуваних виконкомом робіт. Попри його присутність і готовність доповідати перед членами виконкому на звітному засіданні,  Карплюк не дав йому слова, а сам швиденько зачитував складові витрат на облаштування чергового парку – цього разу на території БТП «Ірпінь». Ніхто з присутніх членів виконкому не поцікавився бодай одним з шести пунктів витрат, а тільки мовчки, наче зомбовані піднімали руки. Через що громадськості залишається здогадуватися скільки бюджетних коштів спрямовано на:

  1. Озеленення (будівництво) паркової зони по вул. Стельмаха, 20.
  2. Будівництво металевої огорожі по вул. Стельмаха, 20.
  3. Будівництво дерев’яних парканів на території «Будинку творчості Спілки письменників України» по вул. Стельмаха, 20.
  4. Будівництво малих архітектурних форм на території «Будинку творчості Спілки письменників України» по вул. Стельмаха, 20.
  5. Будівництво поливної системи на території «Будинку творчості Спілки письменників України» по вул. Стельмаха, 20.
  1. Влаштування газону (будівництво) на території «Будинку творчості Спілки письменників України» по вул. Стельмаха, 20.

Живим людям замовили виконання цих робіт чи знову «підрядили» покійника – також залишається інтригою.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *