Теплолічильник, що окуповується за місяць

У Києві на вулиці Ентузіастів запустили в роботу перший теплолічильник, який безкоштовно надала міська влада, а його проектування та монтаж оплатили мешканці будинку.

Теплолічильник, що окуповується за місяць

Як зазначив заступник голови Київської мiської державної адмiнiстрацiї Петро Пантелеєв, витрачені кошти повернуться за один місяць опалювального сезону, передає сайт КМДА.

Теплолічильник, що окуповується за місяць

«Мешканці будинку на вулиці Ентузіастів зібрали близько 30 тисяч гривень, що для окремої квартири склало у середньому 250 гривень, – пояснює чиновник. – Приміром, обігрів двокімнатної квартири площею 67 кв. м без лічильника у лютому обійшовся б у 875 гривень, а з лічильником – у 607 гривень, тобто на 267 гривень менше».

Теплолічильник, що окуповується за місяць

За словами Петра Пантелеєва, для мешканців багатоповерхівок, які хочуть пришвидшити встановлення приладу обліку, розроблено проект «Теплолічильник у житлі»: місто надає прилад, а жильці збирають необхідну суму на проект та монтажні роботи. «Житловий будинок на вулиці Ентузіастів став гарним прикладом об’єднання мешканців навколо ідеї підвищення енергоефективності, – сказав Петро Пантелеєв. – Наразі у КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» на опрацюванні знаходиться ще 15 заявок киян на облаштування лічильника».

При цьому заступник голови КМДА наголосив, що міська влада планує протягом 2016 року повністю оснастити житлові будинки приладами обліку.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *