«Таємна каса» ірпінчан за облаштування парків та скверів?

«Таємна каса» ірпінчан за облаштування парків та скверів?
69-а сесія Ірпінської міської ради з порівняно невеликим порядком денним зациклилася на питаннях за №№ 20, 21 сформульованим: «Про надання дозволу КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» на передачу в суборенду земельну ділянку для будівництва і обслуговування закладів громадського харчування фізичній особі – підприємцю Івасюк І. М., яка знаходиться за адресою в м. Ірпінь, вул. Тищенка» (в іншому варіанті – те ж саме по вул. Паризької Комуни). Йшлося про надання дозволу на встановлення двох кафе в оновленому парку «Перемога».
Обговорення цього питання викликало жваві виплески емоцій. Представники громадськості здебільшого наполягали на тому, щоб у цьому парку не було ніяких кафе. Мовляв, все воно відбувається за однією схемою: спочатку дитяче кафе, а потім доросла «наливайка» з усіма відповідними наслідками. Словом, бачили вже не раз чим в Ірпені закінчуються подібні «благі наміри». І взагалі, подібні заклади громадського харчування в парку «Перемоги» несумісні з вшануванням пам’яті загиблих у тій війні.
На це нинішній міський голова Володимир Карплюк сказав, що відповідає лише за період свого правління, і безлад і шприци у парку якраз і є глумлінням на пам’яттю загиблих у роки війни. Мовляв, потрібно навести лад і облаштувати парк взамін (чи взаєморозрахунок?) на дозвіл зі встановлення кафе у парку «Перемоги».
У відповідь представниця громадськості це прокоментувала наступним чином: прибрати шприци й навести лад у парку можна незалежно від надання дозволів на розміщення кафе в цьому місці.
Після досить емоційного, хоча й не дуже тривалого обговорення депутати на чолі з міським головою проголосували за позитивне рішення з питання №21 порядку денного.
З цього приводу виникає природне запитання. Чому ніхто не поцікавився: що це за «підприємець Івасюк І. М.»? та чому саме йому (чи їй?) надали право встановити кафе у такому «рибному місці»? Вочевидь, саме непрозорість такого рішення й викликає таку емоційну невдоволену реакцію громадськості.
Дане обговорення окремого питання загалом зображує очевидну дилему нинішньої ірпінської дійсності. З одного боку ми бачимо облаштування й облагородження ірпінських парків, не в приклад усім «попєрєднікам» Карплюка. Але з іншого – ніяких тендерів і взагалі ніякої прозорості рішень щодо персоналій, яким надаються права будівництва у цих парках пунктів громадського харчування, встановлення пунктів прокату і т. ін. Невже це «таємна каса» плати ірпінчан за подібне облаштування парків та скверів?

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

6 thoughts on “«Таємна каса» ірпінчан за облаштування парків та скверів?

 1. Досить вірне зауваження, а взагалі пан Олександр завжди відрізнявся від інших журналістів-халдеїв, котрі, сліпо кошенята служать своїм замовникам, глибиною погляду, От і наразі всі трубадури Карпика співають йому оди, а бувша фракція “ригів” голосує так одностайно . як перед кінцем світу, бо її члєни розуміють- наступних виборах їм капєц. Досвідчений бізнес-гуманоїд Карплюк цим користується, і прводить популістські проекти без усіляких громадських слухань, і незважаючи на зауваження під час скесій, мовляв, приходять десять-двадцять чоловік каламутити воду на сесіях, а він Карплюк знає, що потрібно людям. Ремонти й нові огорожі біля оновлених парків, нові кафе у власності своїх людішєк. ВАін також вичслив що після багаторічного застою в благоустрої Ірпеня люди оцінять його проекти, і він як і його кум Федорук правитиме в Ірпені многії лєта але Ірпінь, не Буча. МИ всі розуміємо що нинішні новації мера це кошти підприємців, але ж бізнесмени так простто грошей не дають. Цілком зрозуміло, що взамін за фінасування цих проектів Карпик авансом продає землі, коли затвердять нові межі ірпеня. І знову забудова правитиме бал. І хоч Ірпінь вже й так перселений й ніхто не думає що буде з інфраструктурою, але споруджненя “шпаківень” продовжуватиметься, а от чи вистачить на всіхз запасів питної води ніхто не знає? Та що новій владі до цих проблем. Вірно підмітив Олександр, Карплюк наразі будує свій імідж щоб отримати повну пермогу на виборах. Але за ту пемогу заплатимо ми, наші діти, онуки, бо хоч і кажуть йому що не слід втручатися бульдозером в екобаланс парків без експертизи але він здирає шкіру по живому, засипаючи живильний грунт чоноземом,
  на якому сосни не ростуть…

 2. Цей коментар відкрив мені очі, дійсно, все що робиться в місті нагадує поспіх, як перед кінцем світу, колишні ригінали так одностайно голосують, наче пливуть в одному човні з Карплюком до свєтлово будущєво. Та коли внваслідок мерських новацій в парках почнуть сохнути сосни, а на розданих землях виросте нова Троєщина, тоді Ірпінь назавжди погрузне в екологічних проблемах, а Карплюк тим часом житиме в Іспанії, чи на Канарах. Зніміть, панове, рожеві окуляри!

 3. Ох какие схемы крутит Вовка, откуда только деньги берет, но не говорит, хотя и так ясно, потому что он схемщик еще тот, и земельки под строительство прихватил везде. и в Коцюбинке тоже, в Ирпене также прихватит для своих “пенхаузов”. Но самое страшное, что он и его тимуровская команда люди жестокие, даже медиков поувольняли, как будто они разбираються в медицине. А почему они туда полезли, потому что там много обектов для ремонта и откатов, и там нужен свой человечек.

  1. Дайте Карплюк працювати!
   Чого ви і те людину яка працювала та щось добре хоче для міста та людей!
   Відстань если від людини!
   В місто прийшла власть нормальна
   Так привыкли жевать одне одного!
   Не чекайте Мера Ірпінь!
   Дайте ему працювати цій команді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *