Стратегії знайомства або уроки маркетингу з гумором

 1. На вечірці бачиш симпатичного хлопця. Ти підходиш до нього і кажеш: «Зі мною класно в ліжку». Це – прямий маркетинг.

Стратегії знайомства або уроки маркетингу з гумором

 1. Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш симпатичного хлопця. Один з твоїх друзів підходить до нього і каже: «З нею класно в ліжку». Це – реклама.

 

 1. На вечірці бачиш симпатичного хлопця. Ти підходиш до нього і просиш номер телефону. Наступного дня дзвониш йому і кажеш: «Зі мною класно в ліжку». Це – телефонний маркетинг.

 

 1. На вечірці бачиш симпатичного хлопця. Ти піднімаєшся і поправляєш плаття, підходиш до нього і наливаєш йому напій. Ти кажеш: «Дозвольте», і підходиш до нього ближче, щоб поправити йому краватку, і одночасно торкаєшся грудьми його руки, а потім кажеш: «До речі, зі мною класно в ліжку». Це – піар.

 

 1. На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Він підходить до тебе і каже: «Я чув, з тобою класно в ліжку». Це – впізнаваний бренд.

 

 1. На вечірці бачиш симпатичного хлопця. Ти вмовляєш його піти з твоєю подругою. Це – торгове представництво.

 

 1. Твоя подруга не задовольняє його, тому він дзвонить тобі. Це – технічна підтримка.

 

 1. Дорогою вечірку раптом в голову приходить думка, що в тих будинках, повз яких лежить твій шлях, може бути багато симпатичних чоловіків. Ти залазити на дах одного з будинків, розташованих ближче до центру і кричиш на все горло: «Зі мною класно в ліжку!» – це спам.

 

 1. На вечірці бачиш кілька симпатичних хлопців. Ти всім їм пишеш записки про те, як з тобою буде класно в ліжку. Це – директ-мейл.

 

10.Ти приходиш на вечірку, бачиш дуже красивого хлопця, підходиш до нього і кажеш: «Ходімо нагору, я неперевершена в ліжку». А він каже: «Я не можу, тому що люблю хлопчиків» – це невірний вибір цільової групи.

 

 1. На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Шляхом хитрих махінацій влаштовуєш брудну склоку між присутніми дівчатами, а сама залишаєшся осторонь. Коли всі поб’ються, ти говориш: «Підемо звідси! до речі, зі мною класно в ліжку!» – це чорний піар.

 

 1. Ти приходиш на вечірку і говориш: «Зі мною круто в ліжку, але за моє тіло хочу шоколад і шампанське». Це – бартер.

Стратегії знайомства або уроки маркетингу з гумором

 1. Приходиш на вечірку, а там купа красивих дівчат. Ти опускається бретельку і кажеш: «Зі мною круто в ліжку і шоколаду з шампанським не треба» – це демпінг.

 

 1. На вечірці ти не користуєшся успіхом. Біжиш в центр пластичної хірургії і робиш себе схожою на Мерлін Монро. Це – плагіат.

 

 1. На вечірці ти відразу голосно заявляєш: «Хто цікавиться, яка я в ліжку – за мною!», і відводити їх на іншу вечірку. Це – позиціонування.

 

 1. На вечірку взагалі не пішла, але говорять там тільки про те, яка ти гарна в ліжку. Це – розкручена торгова марка.

 

 1. Вечірка проходить у тебе вдома і запрошені тільки хлопці, з якими ти переспала. Це – конференція розробників.

 

 1. Ти прийшла на вечірку з подругами, і ви разом бачите симпатичного хлопця. Кожна з вас розповідає, як круто з нею в ліжку і що вона за це хоче отримати. Це – тендер.

 

 1. Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш багато симпатичних хлопців. Говориш, що з тобою дуже класно в ліжку і переспати з тобою зможе той, хто запропонує більше шампанського і шоколаду. Це – аукціон.

 

 1. Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш симпатичного хлопця. Підходиш до нього і кажеш, що тебе звати Свєткою. Всі знають, як добре в ліжку з Свєткою. При цьому Свєтка знає, що ти видала себе за неї. За це Свєтка отримує шоколадку. Це – франчайзинг.

 

 1. Ти приходиш на вечірку з подругою. На вечірці все знають, що з тобою добре в ліжку, ти їм рекомендуєш подругу і кажеш, що ти її всьому навчила і вона знає все те, що знаєш ти. Вранці ви ділите шампанське і шоколадки між собою. Це – передача технології.
Стратегії знайомства або уроки маркетингу з гумором
Фотограф Анна Білокур-Верховська

Катерина ГУРСЬКА

Читайте також:

«Секс – наймогутніша жіноча зброя» – чи насправді це так?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *