Спорудження нових житлових комплексів та виділення земельних ділянок

Друге засідання восьмої сесії сьомого скликання, яке відбулося сьогодні, вже не викликало скупчення людей, як це було в минулі рази. Є всі підстави вважати, що таким чином зміцнюється довіра громади до влади.

Спорудження нових житлових комплексів та виділення земельних ділянок

На початку засідання депутати розглянули звернення, їх було чимало й стосувалися вони в основному соціально-побутових питань, як от підключення до водогонів та якості надання послуг водозабезпечення, проблем з недобудованою каналізацією в районі вулиці Пушкіна, Ново-Заводська, Миру, стерилізації тварин тощо.

Серед першочергових питань депутати розглянули й в переважній більшості ухвалили затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 70-и громадянам. Переважна більшість земельних ділянок була виділена по вулицях: Соборна, Козацька, Гостомельське Шосе, Патріотів, Білоруська. Також було розглянуто проект відведення земельних ділянок  для особистого селянського господарства 20-и особам. Ще кілька земельних питань стосувалися внесення змін до рішення щодо зміни площі земельних ділянок, суборенди. Позитивно було розглянуто звернення громадянина Я. Григоровського про розроблення детального плану забудови з метою спорудження багатоповерхового будинку з приміщенням комерційного використання по вулиці Остромирській 49-В. Не зазнало дискусій й було підтримано намір щодо розроблення дозвільної документації щодо спорудження житлових приміщень площею 5,4339 га по вулиці Богдана Хмельницького ТОВ «ВВ-Брік Траст». Також підтримано подання начальника відділу містобудування й архітектури селища Гостомель В. Єрмолаєва щодо надання дозволу на розробку детального плану забудови для будівництва об’єктів житлово-комунального призначення площею 0,38 га по вулиці Свято-Покровська 220-а.

Недобудована мережа каналізації по вулицях Пушкіна, Ново-Заводській, Миру буде благоустроєна.

Таке рішення прийняв селищний голова Юрій Прилипко. Справа в тому, що недобудована мережа каналізування залишила після себе територію небезпечну для жителів цього району особливо, дітей, котрі можуть впасти в відкриті люки й травмуватися. Фінансування ж згадуваної мережі, котре вимагає засвоєння понад 1 млн. грн., на сьогодні не передбачено, оскільки йде активний збір коштів на будівництво запланованих двох ДНЗ. Окрім цього, навіть коли б знайшлися грошові засоби, за словами селищного голови, продовження будівництва каналізації на згадуваних вулицях може ускладнити ситуацію з просіданням грунтів, проти чого виступають мешканці даного масиву. Тому було прийняте рішення цю проблемну територію благоустроїти з використання грейдера та з допомогою підсипання щебінки, а заодно впорядкувати відкриті люки тощо.

Не зважаючи на набуття чинності закону (з 1 липня 2016 р.) про товариства співвласників багатоквартирних будинків УЖКГ «Гостомель» залишиться.

Таку можливість дає закон, котрий дозволяє жителям самим визначатися з «форматом» співпраці з обслуговуючими організаціями, а також самоорганізовуватися ОСББ чи й надалі користуватися послугами ЖЕКів. Оскільки УЖКГ «Гостомель» є комунальним підприємством і здійснює реалізацію інших інфраструктурних функцій, як от вивезення сміття, забезпечує освітлення селища та виконання інших робіт, то змушене виконувати їх надалі. А от що стосується старенького приміщення УЖКГ, було прийнято рішення про його знесення й переведення в більш сучасне.

Спорудження нових житлових комплексів та виділення земельних ділянок

Про бювети, каналізацію в провулку Річний

У різному депутати розглянули питання спорудження бювету по вулиці Яровій. Оскільки, за словами селищного голови Юрія Прилипка, там неподалік уже заплановано бювет, то він пообіцяв виїхати на місце, щоб визначитися про доцільність ще однієї такої споруди. Також депутати обговорювали питання якості питної води в селищі та покращення її показників, чищення криниць у приватному секторі.

У провулку Річний вже тривалий час існує проблема щодо витоку стоків з торгівельних закладів, котрих тут знаходиться кілька. Було прийнято рішення закрити трубу, щоб таким чином знайти винуватця й змусити припинити забруднення території і прилеглих городів.

Автор: Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *