СПОКІЙНА СЕСІЯ БЕЗ КАРПЛЮКА

Сьогоднішня 23-я сесія Ірпінської міської ради видалася досить мирною і тихою порівняно з багатьма попередніми. Не було міського голови Володимира Карплюка, а також багатьох його опонентів. Та й ті з них, що прийшли на пленарне засідання Ірпіньради, також особливої активності не проявляли. Відтак, депутати під керуванням секретаря ради Юрія Денисенка «у ритмі вальсу» за 1 годину і 40 хвилин розглянули 179 питань порядку денного.

СПОКІЙНА СЕСІЯ БЕЗ КАРПЛЮКА

Найцікавішим, а точніше найважливішим з точки зору перспективи розвитку тематики й наступаючої зими зокрема, видалося питання «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Покращення енергозбереження бюджетних закладів м. Ірпінь»».

Про це доповідала начальник фінансового управління Євгенія Данилюк. «Це буде утеплення фасадів і дахів ЗОШ № 1 і ЗОШ № 1 та ДНЗ № 6, заміна вікон та опалення, – зазначила Євгенія Василівна. – У листопаді очікується перший транш 2,6 млн., потім очікується ще два. Сам проект коштує 14,6 млн. З місцевого бюджету буде співфінансування 1 млн. 466 тис. Позика складатиме 8 млн., 853 тис. під 3%. Безкоштовний грант місто отримає у сумі 4 млн. 399 тис. грн. Термін повернення позики – орієнтовно до 15-го червня 2021 року. Економія тепла після запровадження цих заходів становитиме 25%».

Також упродовж зимової тематики ірпінські  депутати ухвалили рішення про виділення 0,6 га під створення КП «Льодова арена» (детальніше читайте ТУТ )

Після чого поміркований і уповільнений розгляд питань порядку денного злегка було порушено депутатом Лаврентієм Кухалейшвілі, який запротестував проти ухвалення чотирьох питань №№ 103-106, сформульованих наче під копірку: «Про затвердження проекту землеустрою гр. Біньку І.І. щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з індивідуального садівництва на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, що розташована за адресою: Ірпінська міська рада». Мимоволі з цього приводу згадалися слова давньої пісні: «Мой адрес не дом і не уліца – мой адрес…» Ірпінська міська рада. Депутат Кухалейшвілі наголошував, що це землі виділені під багатоквартирну забудову в заплаві річки Бучанка (між Ірпінем та Бучею), де взагалі будувати нічого не можна. Проте, депутатська більшість мовчазно вислухавши опротестування колеги, проголосувала «за» ці чотири однотипні рішення. Після чого двоє присутніх депутатів-свободівців  – Кухалейшвілі та Глиняний – залишили сесійну зали, не бажаючи «брати участь у цьому дерибані».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *