«Сонячні дерева» на вулиці заряджають гаджети

 

«Сонячні дерева» на вулиці заряджають гаджети

Цього року у Ніжині (Чернігівська область) встановили два «сонячних» дерева для зарядки мобільних гаджетів.

Перше – на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя у березні, друге – між Ощадбанком і ТЦ «Гермес» у жовтні, передає uezd.com.ua.
Сонячні панелі на встановленому біля університету дереві не лише дозволять заряджати телефони та планшети за допомогою двох USB-роз’ємів, а й освітлювати прилеглу територію завдяки вмонтованими у листки LED-лампами. Біля контрукції встановили лавки.

«Сонячні дерева» на вулиці заряджають гаджети

За даними prozorro.gov.ua Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради придбало друге «сонячне дерево» за 195 тис 700 гривень – аукціон відбувся 1 квітня. Також паралельно відбувся тендер на проведення робіт з капітального ремонту і реставрації елементів благоустрою на території від Ощадбанку до ТЦ «Гермес» з встановленням «сонячного дерева».

Вищезазначені роботи за 534 тис. 46 гривень виконує МПП «Факел». «Сонячне дерево» і благоустрій профінансували в основному за рахунок коштів субвенції державного бюджету. Частково співфінансувала проект міськрада.

«Сонячні дерева» на вулиці заряджають гаджети

На даний момент навколо другого “сонячного дерева” поклали плитку, незабаром встановлять декілька лавок безпосередньо біля конструкції і чотири – на території. Також біля дерева з’являться урни.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *