Скоро можна буде жити у вагонах метро

У Києві з’явиться перший в світі простір для проживання, виконаний з вагонів метрополітену.

Скоро можна буде жити у вагонах метро Як стало відомо, в 2017 році «Київметрополітен» продав 2 старих списаних вагони на торгах майже за 550 тисяч гривень. Купивши їх підприємець модернізує у тимчасове житло – хостел. Будівництво вже стартувало, вагони довжиною майже 30 метрів і вагою в 20 тонн перевезено на нове місце.

Вагони встановили на бетонні рейки-постамент, проектом займатиметься зарубіжний архітектор-дизайнер. Це буде пілотний проект, оскільки раніше старі потяги метро розрізали на металобрухт. Новий власник підійшов до процесу творчо, аналогів такого рішення немає ніде.

Внутрішнє оздоблення вагона, а також вікна, підлогу, стелю та двері вагонів замінять на ліжка, санвузли, душові кімнати та терасу. У хостелі буде вісім кімнат з кондиціонерами та іншими зручностями. Вартість і перевезення вагонів обійшлися власнику в 1 мільйон гривень. Кошторис будівництва не повідомляється.

Відомо, що в світі дуже популярні хостели з оригінальною концепцією. Так, в Голландії старі кораблі реставрують для облаштування в каютах номерів для туристів, в Швеції був відкритий хостел в літаку «Боїнг», в Австралії існує цілий поїзд-хостел. Київський хостел в вагонах метро буде відкритий через п’ять місяців.

Джерело: strou.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *