СІТІ-ЛАЙНОВІ РОЗВАГИ ПРИКАРПЛЮЧЕНИХ

Учора в Ірпені з’явився сіті-лайт провокативного характеру стосовно судді Ірпінського міського суду з прайсом начебто наданих послуг за те чи інше рішення суду.

Подібних фейків у нинішній час чимало, але характерною ознакою згадуваного стало те, що його одразу почали активно поширювати прикарплючені медіа-ресурси та інші КіНОшні інтернет-дописувачі.

Навіть деякі опозиційні діячі, певно не розібравшись у ситуації, також долучилися до цього «венерологічного» інформаційного процесу.

Тож для необізнаних розповім «звідки ноги ростуть». Якщо раніше дозволи на обшуки в Ірпіньраді надавав Обухівський та інші не ірпінські суди, то на недавні слідчі дії таку санкцію надав наш рідний Ірпінський міський суд.

Відтак, на згаданому сіті-лайті й з’явилася така недолуга помста Ірпінському міському суду. Бо ж як інакше пояснити те, що кілька років до цього на тому сіті-лайті була реклама юриста-КіНОшника наразі відставного секретаря міськради Юрія Денисенка. А також «ефективність» роботи так званої «муніципальної варти» та десятків відеокамер, начебто розставлених по всьому Ірпеню, і точно закуплених за бюджетні кошти, які чомусь не зафіксували зловмисників?!

Натомість цей інцидент одразу розпіарили з вдаваним невдоволенням (на кшталт сесійного інциденту з російським гімном) без ретушування, як належить в подібних випадках, імені судді.

Не в приклад, справді юридично підкутому виданню – газеті та сайту «Зоря Приірпіння», яка змінила на цьому зображенні прізвище адресата наклепницької інформації на суто випадково вигаданого персонажа.

СІТІ-ЛАЙНОВІ РОЗВАГИ ПРИКАРПЛЮЧЕНИХ

Якщо хтось когось ненароком і в впізнав, то це наслідок його надто бурхливої фантазії.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *