Кращі школярі отримуватимуть грошові винагороди

Таке рішення прийняли на сьогоднішньому засіданні виконкому. Згідно з програмою «Обдарована дитина» передбачено мотиваційні заохочення для учнів 5-11 класів шкіл Ірпінського регіону, які будуть визначатися за рейтинговою системою. Загалом, на мотиваційні стипендії закладено до міського бюджету близько півтора мільйона гривень. За попередніми розрахунками щомісячно один учень з кожного класу (маються на увазі з 5 по 11 класи) отримуватиме від 500 до 1000 гривень мотиваційної допомоги. У такий спосіб за словами в. о. начальника управління освіти Олега Білоруса, будуть підвищували зацікавленість школярів у навчанні.

Також члени виконкому вирішили заохотити (хоч і не оприлюднили яким чином і в яку «копієчку» це обійдеться бюджету) художників, аби вони зобразили на своїх полотнах зимовий Ірпінь. Влітку вже проходив  пленер художників, картини яких прикрашають зараз стіни зали засідань виконкому. Але наразі, що називається, вони не по сезону, оскільки там зображені літні пейзажі. Відтак, члени виконкому ухвалили рішення про проведення з 5 по 14 лютого художнього пленеру «Зима в Ірпені».

Упродовж зимової тематики надали дозвіл на облаштування льодової ковзанки на площі перед міськрадою. Принагідно продовживши дозволи на виїзну торгівлю в ятках на площі до Масляної. До слова, директор КП «Контроль благоустрою міста» Євгенія Алексеєва повідомила, що деякі торгівельні будиночки на площі наразі вільні – відтак, є нагода охочим підприємцям виставити у них свої товари.

Далі затвердили проектно-кошторисну документацію капітального ремонту приміщень ЗОШ № 2, яка на 12 грудня 2017 року склала 1 млн 457 тис 879 гривень.

Кращі школярі отримуватимуть грошові винагороди

На останок, як для багатьох, найцікавіший кулуарний момент сьогоднішнього виконкому. Головував на ньому перший заступник міського голови Дмитро Христюк. Не було на засіданні «блудного батька» міста Володимира Карплюка, який за інформацією з інтернету начебто вчора вийшов з відпустки. Також не було на засіданні однієї із заступниць міського голови Лідії Михальченко, в кабінеті якої нещодавно проводили обшук.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *