Сім обшуків у гральних салонах: вилучено 80 комп’ютерів та 30 тисяч гривень

Слідчі слідчого управління спільно з оперативниками кримінальної поліції обласного главку, за процесуальним керівництвом прокуратури області провели 7 санкціонованих обшуків за адресами гральних «салонів» в містах Обухів та Українка.

Сім обшуків у гральних салонах: вилучено 80 комп’ютерів та 30 тисяч гривень В якості речових доказів вилучено майже 80 системних блоків та моніторів до них, робочі телефони, документи, зошити з чорновими записами, та грошові кошти – понад 30 тисяч гривень.

Сім обшуків у гральних салонах: вилучено 80 комп’ютерів та 30 тисяч гривень  Обладнання направлено на проведення відповідних експертиз.

Слідчі слідчого управління спільно з оперативниками кримінальної поліції обласного главку, за процесуальним керівництвом прокуратури області провели 7 санкціонованих обшуків за адресами гральних «салонів» в містах Обухів та Українка.Відкрито кримінальне провадження за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Триває досудове розслідування.

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *