Схвалена одноразова допомога 13,4 тис грн близько 10 тисячам добровольців-оборонців Києва

Віталій Кличко повідомив, що Київрада виділила 100 млн гривень на одноразову допомогу добровольцям, що обороняли Київ з 24 лютого по 1 червня 2022 року

Схвалена одноразова допомога 13,4 тис грн близько 10 тисячам добровольців-оборонців Києва

Київрада виділила 100 млн гривень на одноразову допомогу добровольцям, що обороняли Київ з 24 лютого по 1 червня 2022 року. Безповоротна фінансова допомога передбачається близько 10 тисячам добровольців у розмірі 13,4 тис. грн. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив після засідання Київради.

Так, депутати внесли зміни до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки. – Щоб забезпечити фінансове заохочення для добровольців добровольчих формувань територіальної громади міста Києва.

«Із 24 лютого по 1 червня 2022 року в обороні Києва безпосередню участь взяли близько 10 тисяч добровольців добровольчих формувань, які виконували бойові завдання, як правило, у вільний від основної роботи час, за власні кошти закуповували військову форму та спорядження. Тому сьогодні Київ планує виплатити кожному добровольцю одноразову безповоротну фінансову допомогу у розмірі двох мінімальних зарплат – 13,4 тис. грн. Загалом на ці потреби необхідно спрямувати 134 млн грн. До кінця 2022 року місто виділило на підтримку добровольців 100 млн грн», – пояснив мер Києва Віталій Кличко.

Джерело: Київська міська рада

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *