Шістьох бандитів затримали під час їхнього чергового пограбування магазину (+ фото, відео)

Працівники кримінальної поліції столичної області затримали групу зловмисників під час вчинення ними чергової крадіжки. Відомо, що саме ці чоловіки упродовж 2019 року скоїли низку крадіжок із підприємств, торгових центрів та офісів на території столиці, Вінниччини та Київщини.

Під час проведення комплексу оперативно-розшукових та слідчих дій спільно з працівниками прокуратури столичної області, у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України, правоохоронцям стало відомо про наступний об’єкт злочинного посягання.

Шістьох бандитів затримали під час їхнього чергового пограбування магазину (+ фото, відео)

Завдячуючи професіоналізму  та оперативності поліцейських, усі учасників затримано у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Ними виявилися чоловіки, віком 30-35 років, жителі Житомирщини, Київської області та столиці. Деякі з них вже мали проблеми із законом за скоєння майнових злочинів.

Працівники кримінальної поліції столичної області затримали групу зловмисників під час вчинення ними чергової крадіжки. Відомо, що саме ці чоловіки упродовж 2019 року скоїли низку крадіжок із підприємств, торгових центрів та офісів на території столиці, Вінниччини та Київщини.  Під час проведення комплексу оперативно-розшукових та слідчих дій спільно з працівниками прокуратури столичної області, у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України, правоохоронцям стало відомо про наступний об’єкт злочинного посягання.

Встановлено, що члени злочинної групи щоразу  ретельно готувалися до кожного «нальоту» на крамниці. Робили «розвідку», з’ясовуючи, яка охорона, графік роботи торгових закладів та офісних приміщень, чим можна «поживитися». Викрадали готівку та цінні речі.

Працівники поліції вилучили відповідні речові докази. Також вилучили автомобілі, на яких чоловіки приїхали на скоєння злочину та інше авто, на якому вони зазвичай пересувалися.

Шістьох бандитів затримали під час їхнього чергового пограбування магазину (+ фото, відео)

Триває досудове розслідування. Працівники поліції з’ясують роль кожного зловмисника. Наразі вирішується питання про оголошення для затриманих підозри. Міру запобіжного заходу для них обере суд.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Київській області

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *