Що копають біля Бучанки?

Таким питання віднедавна переймаються ірпінські екологи. У заплаві річки Бучанки збоку Ірпеня проводяться якісь земляні роботи. Знято верхній шар ґрунту, вирівняно майданчик з пів гектара. Викопано копанку біля русла річки. Причому, під проводами високовольтної лінії електропередач, яка тягнеться з боку Ірпінського РЕМу на Бучу.

Що копають біля Бучанки?

На запитання кореспондента «Зорі Приірпіння» перший заступник міського голови Микола Головкевич відповів, що нічого не знає про проведення цих земляних робіт та  хто ними займається. Проте, запевнив, що він ніяких дозволів на проведення робіт біля Бучанки не підписував.

Микола Михайлович сказав, що не може точно визначити приналежність цієї земельної ділянки: до Ірпеня вона відноситься чи до Києво-Святошинського району? Словом,  потрібно дивитися на місці та визначитися з межами.

Тож для наочної ілюстрації земляних робіт та полегшення місцезнаходження даної ділянки наводиться галерея фотозображень.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Що копають біля Бучанки?

  1. Пане Олександре, а де знайти ірпінських екологів? Не перший рік знищується озерце біля шпиталю, поновлюють самочинну греблю на Бучанці власники ресторану Караван-Гала. Хлопці наші розбирають, а вони поновлюють. І гівно й віідходи зливають в ту нещасну Бучанку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *