Санепідситуація в Ірпені: гепатит і скарлатина

Санепідситуація в Ірпені: гепатит і скарлатинаУ Київській області за період з першого по сьоме квітня вперше  виявлено 35 хворих на туберкульоз та 1 хворий на ВІЛ/СНіД-інфекцію. Померло 2 хворих на туберкульоз та 3 хворих на СНІД.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (148 випадків) носить спорадичний характер.

Випадків захворюваності на шигельоз ( дизентерію) не зафіксовано. Зареєстровано: 2 випадки  – гепатиту В (м. Ірпінь, Вишгородський район),  3 випадки – гепатиту С ( Іванківський район – 2, Вишгородський район – 1), 1 випадок – менінгококової інфекції (Києво-Святошинський район),  1 випадок – лептоспірозу (Васильківський район), 6 випадків – скарлатини (м. Ірпінь – 1, Вишгородський  район – 2, Броварський район – 2, Таращанський район – 1), 22 випадки – вітряної віспи (Вишгородський район – 4, Броварський район – 17,  Васильківський район – 1), 2 випадки – кашлюка (Фастівський район, Васильківський район), 2 випадки – епідемічного паротиту (Києво-Святошинський район).

В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.

Спеціалістами Держсанепідслужби області перевірено 8 об’єктів.

Фахівцями Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та його структурних підрозділів проведено 43 бесіди, прочитано 1 лекцію, підготовлено 7 санбюлетнів.

Проведено 164 дозиметричних замір гама-фону в контрольних точках  на території населених пунктів області. За даними замірів середній рівень гама-фону на території Київської області складає 16 мкР/годину і перебуває у межах – від 14 мкР/годину до 18 мкР/годину, що не перевищує природного фону. Проведено 17 радіометричних досліджень  харчових продуктів, відхилень не зафіксовано.

Матеріал подається в порядку інформування

Джерело: КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *