Саморозкривний намет із сонячною батареєю зібрав на Kickstarter $39 тис. за 15 хвилин

Саморозкривний намет із сонячною батареєю зібрав на Kickstarter $39 тис. за 15 хвилин

Інноваційний намет під назвою Cinch! досяг заявленої на Kickstarter мети в ?30,000 ($39 тис. ) всього за 16 хвилин після відкриття кампанії. Проект був запущений на платформі 15 серпня і за першу ж добу краудфандінгу зібрав понад ? 180 000 (понад $234 тис.).

Cinch! створив англієць Джейк Джексон, який називає себе «кемпером на все життя». Розроблений ним намет має каркас, що сам розкривається, завдяки чому її можна розставити або скласти всього за одну хвилину.
Крім того, намет оснащений сонячною панеллю з акумулятором ємністю 13 000 мА-год і з двома USB-портами для підзарядки смартфонів, ліхтариків та інших гаджетів. Ємності акумулятора вистачає на шість повних зарядок iPhone.

 

Саморозкривний намет із сонячною батареєю зібрав на Kickstarter $39 тис. за 15 хвилинCinch! обладнана окремим тентом, який відбиває сонячні промені, щоб повітря в наметі не нагрівалося. У наметі два входи, що забезпечують вентиляцію, збільшені висувні навіси і особливий товстий настил, щоб люди, які лежать на землі, не відчували її нерівностей. Стіни намету двошарові, щоб запобігти утворенню конденсату, а зовнішній тент виготовлений з тканини з гідроізоляцією 4000 мм H2O (для порівняння, в звичайних наметах найчастіше цей показник становить 3000 мм).

Саморозкривний намет із сонячною батареєю зібрав на Kickstarter $39 тис. за 15 хвилин

Однак і на цьому перелік зручностей не закінчується. Кілочки намета оснащені світлодіодами, а шнури відбивають світло, щоб їх було видно вночі і ніхто не спіткнувся об натягнуту мотузку. Деякі із шнурків світяться в темряві і без будь-якого освітлення. Усередині намету – два LED-ліхтарика.

Cinch! трохи важчий звичайного намету. Двомісний варіант важить 5 кг в упакованому вигляді, в той час як вага звичайної такого намету – 3,5-4 кг.

За умовами кампанії, двомісний варіант Cinch! отримає той, хто профінансує проект на ? 190. Ще $ 90 потрібно додати для отримання сонячної батареї, і $ 55 – тепловідбиваючого тенту. Доставка наметів очікується вже в лютому 2017 року.

Це вже другий намет Джейка Джексона. Перший проект з успіхом був запущений на Kicstarter в 2014 році.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *