Розмова з 21 депутатом починатиметься з 47 тисяч грн.

У репортажі «Зорі Приірпіння» з попередньої сесії Ірпіньради вже розповідалося про виділення комунальному підприємству «Ірпінський вісник» 320 тис. 800 грн., цього року та 670 тис. 400 грн. фінансової допомоги у 2017-му (читайте публікацію «Депутати виділили мільйон на «мертвому припарку»»)

Тільки троє депутатів – Сергій Глиняний, Лаврентій Кухалейшвілі та Богдан Мельничук (усі представники ВО «Свобода») – принципово проголосували проти такого рішення.

Розмова з 21 депутатом починатиметься з 47 тисяч грн. Розмова з 21 депутатом починатиметься з 47 тисяч грн.

Натомість провладна більшість із КІНО (Карплюк і «Нові обличчя») за підтримки деяких дрібних  партій союзників, назбирали 21 голос за підтримку «мертвому припарки».

Відтак, принципова позиція у цьому контексті «Зорі Приірпіння» – надавати «зелене світло» для виступів на шпальтах та сайті нашого видання трьом згаданим депутатам-свободівцям.

Натомість до тих, хто проголосував за таке рішення  буде інший підхід.  Спочатку трішки арифметики.

Розмова з 21 депутатом починатиметься з 47 тисяч грн. Розмова з 21 депутатом починатиметься з 47 тисяч грн.

320 800 + 670 400 = 991 200 грн. Розділити на 21 депутата, що проголосував за таке рішення, виходить 47 тис. 200 грн. кожен переклав з бюджету міста на утримання безперспективного ЗМІ, які в Україні ліквідують на законодавчому рівні, як явище. Адже до 2018 року всі подібні комунальні друковані ЗМІ мають бути роздержавленими. Для багатьох з них, таких як КП «Ірпінський вісник» це, фактично, означає припинення існування. Проте, 21-му  депутату Ірпіньради – це байдуже. Вочевидь, вони думають про наступні вибори, а не ефективне використання бюджету міста Ірпеня та селищ Гостомель, Ворзель, Коцюбинське.

Тож і підхід до них відповідний. Гадаю, що марна справа їм «читати мораль». Натомість, можна й потрібно впливати фінансово. Словом, якщо хтось з цих 21-го захоче пропіатирися (а перед виборами неодмінно так і станеться) на шпальтах чи сайті газети «Зоря Приірпіння», то розмова з кожним з них починатиметься з 47 тисяч грн. Але це вже будуть не бюджетні кошти, а їхні приватні (вони у них знайдуться – в КІНО достатньо мільйонерів).  Або ж бюджетів партій, які додумаються взяти у свої виборчі списки згаданих депутатів.

Закликаю усіх своїх колег-журналістів з незалежних видань також застосовувати означений принцип підходу. Потрібно цих «слуг народу» привчати піаритися не за бюджетний, а за власний чи партійний рахунок.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Редактор газети і сайту

«Зоря Приірпіння»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *