Рішенням комісії зупиняють 15 незаконних новобудов

За результатами роботи Комісії з перевірки інформації по об’єктах будівництва, що викликає суспільний резонанс на території Києва, 15 об’єктів були визнані незаконними з подальшою відміною документів дозвільного характеру. Всього комісія розглянула 84 об’єкти, що свідчить про дієвому діалозі міських управлінців, киян і замовників будівництва.

Рішенням комісії зупиняють 15 незаконних новобудов

«Відразу вирішити всі містобудівні проблеми і питання, які накопичувалися роками, неможливо. Але за 5 місяців ми зробили суттєвий крок у цьому напрямку. Зокрема, під час роботи комісія підготувала 25 висновків з пропозиціями та рекомендаціями, в результаті чого 15 об’єктів будівництва були визнані незаконними з подальшою відміною дозвільних документів та зверненнями до правоохоронних та контролюючих органів», – повідомив голова комісії Володимир Слончак.

По 6 об’єктах документи були скасовані до усунення відповідними суб’єктами містобудування виявлених порушень і недоліків. Ще комісія надала рекомендації по 4 об’єктах, що допомогло налагодити діалог з киянами.

Джерело: ProfiDOM

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *