РЕГІОНАЛЬНЕ ПОХОДЖЕННЯ КАРПЛЮКА

Або З ким не варто святкувати День Незалежності

Зараз мер Ірпеня і лідер партії «Нові обличчя» В.Карплюк всіляко намагається заперечувати свою причетність до вже колишньої «Партії регіонів». Як можете пересвідчитися зі світлих нижче, це, м’яко кажучи, не відповідає дійсності. Молодий Карплюк сидить у президії обласної конференції ПР поряд з такими одіозними «регіоналами», як П.Мельник, В.Скаржинський, В.Криворог та іншими.

Також факт, що з 2010 року Карплюк йшов до влади вже окремою політичною колоною, створивши свою кишенькову партію «Нові обличчя». Фактично, це й тоді була філія ПР, і залишися нею й після розпуску «регіоналів».

Ще б пак, Карплюк у «Нові обличчя» і у своє найближче оточення мера Ірпеня принципово набирає колишніх регіоналів: Д.Христюка, Н.Семко, М.Головкевича…

Також очевидна небайдужість Карплюка до «Опозиційного блоку». Його представниця Ю.Кульчицька входить до складу Виконкому й активно захищає свого патрона від критики. До слова, варто згадати, що восени 2015 року перемогу на виборах Карплюка та списку «Нових облич» в Ірпені зафіксувала голова ТВК від «Опоблоку» О.Онащенко.

Виходячи з вищесказаного напрошується висновок, що Карплюк з його начебто «новими обличчями» – це насправді п’ята путінська колона в Україні загалом, і в нашому Ірпені зокрема.

Все це я веду до того, що невдовзі ми святкуватимемо 25-ту річницю Незалежності України. Так склалося, що тоді молоду незалежну Україну очолили колишні компартійні керівники. Тобто ті, хто проти неї раніше боровся. Через що й маємо такі наскільки їхнього керування. І ця невтішна традиція, на жаль, продовжується по нині. Колишні регіонали (перефарбовані в НО, «Опоблок» та деякі інші партії), ллючи на мітингах крокодилячі сльози за загиблими на Майдані та в АТО Героями України, насправді продовжують антиукраїнську політику земельного дерибану та грабування нашого народу.

Через що я відзначатиму День Прапора та День Незалежності України окремо, не зі згаданими діячами, які нині поки що правлять моїм Ірпінем. Вважаю, що справжнім патріотам України не місце в одній колоні з перефарбованими «регіоналами» (як відомо, «регіоналів» колишніх не буває) та Карплюком. Навіть, якщо він на святкування Незалежності знову дремене за кордон у чергову «відпустку за власний рахунок».

 

Володимир ПАЛАМАРЧУК

боєць Добровольчого батальйону ОУН

ім. Євгена Коновальця

One thought on “РЕГІОНАЛЬНЕ ПОХОДЖЕННЯ КАРПЛЮКА

  1. Тобиш с нашим президентом Петром Алексеевичем тоже не надо празновать так как он на тот момент был главой этой партии вы хоть историю по учите а потом пишите Янык к той партии еще не имел отношения ни какого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *