Проїзд в маршрутках Ірпенем подорожчав ще на гривню

Проїзд в маршрутках Ірпенем подорожчав ще на гривнюПідвищення тарифу на проїзд по Ірпеню з 6 до 7 гривень було погоджено Ірпінському АТП-13250 на сьогоднішньому засіданні виконкому Ірпінської міської ради. Перед голосуванням цього питання деякі члени виконкому згадали, що не так давно, у березні цього року, тариф на проїзд Ірпенем вже підвищували з 5 до 6 гривень.

На що присутній директор ТОВ «АТП-13250» Олександр Лабунський відповів, що й солярка за цей час зросла в ціні. На підтримку Лабунського поспішив висловитися перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Його аргументація була такою, що згадане АТП забажало підвищити ще й проїзд для школярів з однієї до трьох гривень, проте Ірпінський виконком дав згоду лише на чергове подорожчання проїзду для дорослих – з 6 до 7 грн. Словом, що тут говорити? Доки не буде на наші маршруті залучено одного, а ще краще кількох конкурентних автоперевізників, нинішні монополісти диктуватимуть свої умови. Вочевидь, вирішення цієї проблеми має стати одним з основних завдань для наступної влади.

Так само, як і списування мільйонних бюджетних коштів на облаштування декорацій (колон, альтанок, вхідних груп і т. ін.), мета яких попри колапс і перенаселення створювати гарну картинку для потенційних покупців нерухомості в Ірпені. Так на звітному засіданні члени виконкому затвердили ще три з половиною мільйона на парк «Перемоги»: 1 млн 337 тис – на капітальний ремонт вхідної групи з вулиці Університетська, 1 млн 089 тис – на вхідну групу з вулиці Ярославська та 1 млн 119 тис – на будівництво альтанок. Ніхто й не поцікавився навіщо це «щастя» за такі гроші?

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *