Прокуратура наполягає на продовженні судового розгляду по Біличанському лісу

Прокуратура наполягає на продовженні судового розгляду по Біличанському лісу

Наприкінці року Прокуратура Київської області надійслала лист до Господарського суду Києва, в якому останній просить суд вирішити питання щодо поновлення провадження у справі № 911/2328/18 стосовно Біличанського лісу.

Нагадаємо, що ця справа знаходиться в провадженні господарського суду Київської області за позовом Першого заступника прокурора Київської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю «Грінінвест», за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача 1. Міністерство екології та природних ресурсів України, 2. Національний природний парк «Голосіївський», за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Коцюбинська селищна рада про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння.

Судове засідання у справі № 911/2328/18 призначено на 29 січня 2020 об 11 год. 00 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри, буд. 16/108.).

Джерело: Київський Регіон

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *