Прогноз Укргідрометцентру щодо паводка на Дніпрі

Прогноз Укргідрометцентру щодо паводка на Дніпрі За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині березня 2019 року очікується на 3нижче від норми, отже паводка очікувати не слід. Цю інформацію обговорили на Міжвідомчій комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ, яка відбулася 14 березня, у Міжнародний день боротьби проти гребель.

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів з посиланням на Держводагентство України.

– 14 березня 2019 року – у Міжнародний день боротьби проти гребель, члени Міжвідомчої комісії …обговорили прогноз водності у другій половині березня 2019 року. Так,.. водність Дніпра біля Києва у другій половині березня… очікується 97% від норми, а Дністра – 50% від норми, – говориться у повідомленні.

Згідно інформації Держводагентства, встановлено, що нині наповнення каскаду дніпровських водосховищ складає понад 86%.

Представники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проінформували, що якість води у каскаді є задовільною.

Тож члени Міжвідомчої комісії узгодили оптимальний режим роботи дніпровських водосховищ на другу половину березня 2019 року.

У свою чергу Держрибагентство разом з представниками рибних господарств планують моніторити там умови існування водних організмів, аби не допустити загострення на Дніпрі рибогосподарської ситуації. У разі погіршення умов для живності, Держводагентство негайно інформуватиме відповідні служби, аби режими роботи водосховищ було скориговано.

Джерело: Вечірній Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *