Про звернення, сміття та квартири для Ірпеня

На сьогоднішньому засіданні Виконавчого комітету  Ірпінської міської ради спершу було розглянуто та прийнято зміни до міського бюджету. Доповідала начальник фінансового відділу Євгенія Данилюк. Новим фінансовим документом зокрема передбачено 12 мільйонів гривень з бюджету розвитку для проектування та спорудження нового дитячого садочка на 75 місць  за адресою: Ірпінь вул. 9-та Лінія, 4-а.

Начальник центру надання адмінпослуг Л.І. Андросенко, доповідаючи з питання звернення громадян, надала статистику звернень за 9 місяців поточного року. З її слів, за цей час надійшло 2498 письмових звернень громадян. 142 звернення надійшло з Київської облдержадміністрації, 298 звернень на урядову «Гарячу лінію». Прямий телефонний зв’язок – 2 звернення. Обласний контактний центр – 2 звернення. Головою Київської  облдержадміністрації було прийнято одного громадянина (певно, малося на увазі, що з Ірпеня). Міським головою прийнято 187 громадян. Очевидно, слід розуміти Володимиром Скаржинським та наступним в. о. Богданом Мельничуком, оскільки статистика за перші три квартали поточного року.  Зрозуміло, що прийом ведеться й нинішнім міським головою Володимиром Карплюком, який одразу озвучив загальні тенденції звернень громадян: «Два з чотирьох – «дайте землю», «дайте квартиру». Люди ходять одні й ті ж самі (ви це знаєте не гірше мене). Селищні голови ще більше знають. Питання носять поки що, на жаль, стандартний характер. Я думаю, що ми будемо систематизувати й починати всім людям казати правду. Хоч закон нас зобов’язує, що всі мають право отримати земельну ділянку, але по факту в нас інші можливості. Тому давайте і селищні голови і я будемо казати людям, що ходити можна менше. Якщо всім бажаючим виділити по 10 соток, то треба ще три Ірпеня», – узагальнив статистику звернень міський голова.

Рішенням Виконкому було змінено тарифи на вивезення твердих побутових відходів та рідких стоків, що надає Ірпінське ВУКГ (комунгосп – по-народному). Для юридичних осіб – з 101,66 грн. до 127,34 грн. Для бюджетних організацій – з 87,69 до 109,72 грн. Для фізичних осіб, об’єднаних в обслуговуючі кооперативи (ЖКК, ОСББ) – не для приватного сектору – з 84,46 до 105,79 грн. Як зазначила доповідач з цього питання начальник відділу економіки Світла Демченко: «Йдеться про коригування тарифу, у зв’язку зі зміною складових, які були збільшені законодавчо. Тобто, заробітна плата, паливно-мастильні матеріали, енергоносії».

Про звернення, сміття та квартири для Ірпеня

Проблему вивезення сміття прокоментував мер Ірпеня Володимир Карплюк: «Ми зустрілися з нашими комунальними підприємствами і домовилися, що трішки реформуємо систему вивезення сміття в регіоні. Ми говоримо про те, що у приватному секторі потрібно мінімум двічі вивозити сміття, а не раз на тиждень (хоч ми його не чіпаємо сьогодні). Потрібно вивозити сміття у всі вихідні дні (очевидно, малося на увазі від багатоквартирних будинків – ред.), а не тільки в суботу. Ми придбали ще одну машину для ЖЕКу (думаю, що наступного тижня вона приїде з Кременчука). Я думаю, що ми систематизуємо ті речі, і не тільки підвищимо тариф, а надамо людям якість послуг. Якщо наші комунальники будуть не здатні впоратися, то ми їм подякуємо за роботу в цьому напрямку – і передамо її  приватним фірмам, які будуть здатні надати відповідну якість послуг».

Про звернення, сміття та квартири для Ірпеня

Також Виконком ухвалив рішення про безоплатне прийняття квартир до комунальної власності територіальної громади Ірпеня, йдучи на зустріч зверненню компанії БГМ про переданнями семи однокімнатних квартир площею по 44 м. кв. кожна за адресою: вул. Карла Маркса, 2/1 корпус В. Це звернення міський голова Володимир Карплюк прокоментував у такому стилі, що влада не може не відгукнутися на добру волю будівельної компанії, завдяки якій у місті з’явиться комунальне житло, куди можна буде заселити медиків, педагогів та інших працівників соціальної сфери.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *