Про світлофори, поліклініку, басейн та опозиціонера

В останній четвер осені депутати зібралися на чергову сесію Ірпіньради. Серед найважливіших питань було затвердження змін до міського бюджету, про які доповіла начальник фінансового управління Євгенія Данилюк. Бюджетні зміни з-поміж іншого передбачають фінансування світлофорного об’єкту на перехресті вулиць ІІІ-го Інтернаціоналу та Садової – 250 тис. грн. На капітальний ремонт дитячої поліклініки (вул. Садова, 29) – 500 тис. грн.

Про світлофори, поліклініку, басейн та опозиціонера

 

Депутат Богдан Мельничук почав апелювати щодо виключення з бюджетних питань висновку експертизи комісії по Жовтневій, 124-б (басейну школи №3). Недавній в. о. міського голови запитував у доповідача, хто дав розпорядження і чому це питання виключено з порядку денного?

Міський голова Володимир Карплюк відповів, що воно перенесене на наступну сесію, й пояснив причину: «Були проведені переговори з декількома організаціями, де сума експертизи буде мінімум у 10 разів меншою. Виходячи з цього, я не бачу необхідності тратити 120 тисяч за те, на що можна потратити 12 тис. І звітуючись (я надіюся, що Ви будете звітувати), розкажете – чому так було».

Про світлофори, поліклініку, басейн та опозиціонера

Загалом, на цій сесії виразно означилося протистояння між Богданом Мельничуком та Володимиром Карплюком. Точніше, опозиційність Богдана Омеляновича мало не до всього, що сьогодні голосувалося на сесії Ірпіньради – він був проти, або утримувався з більшості питань порядку денного.

Про світлофори, поліклініку, басейн та опозиціонера
Сьогодні під час сесійного засідання міський голова Володимир Карплюк вручив квіти й подяку Раїсі Андріївні Ємець за багаторічну плідну роботу на Ірпінському радіо.

 

Черговий сплеск емоцій Богдана Мельничука викликало питання сервітуту ТОВ «Житло-буд». Він пояснив чому голосує проти. «Я хотів би знати чи складена якась інвестиційна угода чи договір на пайову участь по цьому будинку?І Скільки сплачено згідно договору пайової участі, якщо він є?». На що Володимир Карплюк відповів Мельничуку наступне: «За період Вашого управління містом не було з ним укладено інвестиційної угоди й заключено договору про пайову участь». «Будинок будується 10 років!», – вигукнув Богдан Мельничук. «Це правда. Вірно підмітили – тому я ще раз Вам дякую, що нагадали нам про заслуги» (очевидно, малися на увазі «заслуги» в лапках попереднього очільника міста).

Про світлофори, поліклініку, басейн та опозиціонера
За всіма подіями в сесійній залі уважно спостерігав сірий кіт за вікном.

З-поміж прийнятих сьогодні рішень, депутати затвердили зміни до складів депутатських комісій та переформатували склад Виконавчого комітету.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *