Про «лікування метадоном» та вигнання «наркопритонів»

 

Вже вкотре в Ірпені відбулася сесія міськради без номінального міського голови, навіть виконуючого його обов’язки. Звітну 75 сесію відкрив голова земельної комісії Петро Король, який запропонував депутатам обрати головуючим на засіданні Андрія Літвинова. За що й проголосували 23 депутати із 25 присутніх. З цього можна зробити висновок, що обраний депутатами понад місяць тому секретарем ради Літвинов ще не прийшов належної спецперевірки, аби отримати право обіймати посаду т. в. о. мера Ірпеня.

Далі сесійне засідання пішло вже звичним руслом. Єдиним своєрідним винятком виявився тривалий виступ депутата Ворзельської селищної ради Олега Атаманюка. Він нарікав на нині обговорюваний Генплан розвитку селища, яким не передбачається збереження за Ворзелем статусу курорту. За словами промовця, розроблено вже третій варіант проекту Генплану, згідно з яким Ворзель не буде курортом.

Окрім того, у програмі відновлення Будинку творчості композиторів, розташованого у Ворзелі, «рішенням виконавчого комітету Ворзельської селищної ради надані адреси на землю постійного користування комерційним структурам, приватним особам і селищній раді». Іншими словами, проводиться розподіл земельної ділянки близько восьми гектарів, якою ще з 1930-х років минулого століття користується Спілка композиторів України. З цього приводу Літвинов пообіцяв направити «відповідні листи у правоохоронні органи». Власне, після фактичного відокремлення Ворзеля від Ірпеня та входження селища до складу Бучанської ОТГ, ірпінським депутатам більше нічого й не залишається, як «писати листи дрібним почерком».

Інша справа, розпоряджатися ірпінськими землями, на які поки що має формальні повноваження недовідставлена влада. Цього разу знову, наче ніж по маслу, без зайвих питань проходили зарахування пайової участі забудовникам. Зміна цільового призначення земельних ділянок на багатоквартирне будівництво. Це для своїх забудовників. Для вже не своїх, як колишнього депутата М.Ковальчука, знову ввімкнули «червоне світло». Обидва його питання чинні депутати вкотре «продинамили», незважаючи на вже фактично заведений багатоквартирний будинок та сплачену пайову участь. У нинішніх депутатів своє специфічне ставлення до депутата колишнього, яке заслуговує на окрему розповідь.

Своєрідною цікавинкою звітного засідання видалося питання з формулюванням: «Про надання дозволу КПП «Ірпінський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Ірпінської міської ради Київської області на укладання договору оренди». Депутатка Віолетта Кременчук розповіла, що мешканців району колишньої меблевої  фабрики дойняв медичний центр, який «лікує наших хворих метадоном». Відтак, депутати підшукали іншого орендаря приміщення по вул. Воїнів Афганістану. За словами Андрія Літвинова: «Виганяємо звідти наркопритон і будемо там відкривати амбулаторію сімейної медицини». За що й проголосували. Питання лише чи справді в приміщенні комунальної власності був «наркопритон»? Якщо так, то куди раніше дивилася влада й правоохоронці?

До уваги читачів фотомиттєвості 75 сесії Ірпіньради

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Про «лікування метадоном» та вигнання «наркопритонів»

  1. Здравствуйте, а можно поподробней про историю с Ковальчуком?
    Являюсь инвестором в одном из его домов, но уже который год не могут сдать его в эксплуатацию.
    Спасибо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *