Про дитсадок з басейном та межі Гостомеля

Сьогодні в Будинку Культури «Чотири Леви», що Баланівці, відбулася зустріч представників громадськості та влади Гостомеля. Усі охочі мали нагоду задавати запитання селищному голові Юрію Прилипку, двом його заступникам та деяким депутатам, які прийшли на цю зустріч. Або ж розповісти про свої проблеми (чим і скористалося чимало присутніх) та почути шляхи і терміни їхнього вирішення.

Про дитсадок з басейном та межі Гостомеля

Важливим питанням, яке турбує переважну більшість мешканців Гостомеля – є будівництво нового дитсадочка та школи. Як повідомив Юрій Прилипко, вже виготовлено проекти цих новобудов, які обійшли по 50 тисяч гривень кожен. Це вже суттєва економія коштів, зважаючи, що деякі проектні організації зажадали у десять разів більше.

Про дитсадок з басейном та межі Гостомеля

Наразі проводиться експертиза цих проектів. Тільки вона завершиться – розпочнеться будівництво. Селищний голова Юрій Прилипко висловив сподівання встигнути розпочати спорудження дитсадка та школи до настання морозів.

Депутат від округу № 17 Надія Дудник повідомила, що при дитячому садочку планується спорудження басейну, чим порадувала жителів Баланівки.

Про дитсадок з басейном та межі Гостомеля

 

Чимало інших, менш глобальних питань гостомельчан, вже знайшли своє  вирішення чи записані в чергу у депутатських поданнях на селищного голову. Як,  наприклад, у депутата від округу № 19 Наталії Черінської, всі озвучені проблеми виборцями сьогодні на зборах уже знайшли своє відображення у її поданнях.

З цього приводу Наталія Черінська закликала своїх виборців не ігнорувати збори, на які вона скликає громадськість. «Це не так часто – лише раз на місяць», – зауважила Наталія Вікторівна. Тоді б не виникало таких питань, як наприклад – чому не ремонтується та чи інша вулиця. Бо під нею заплановане прокладання каналізаційного колектора. Відтак, немає сенсу класти асфальт, який невдовзі доведеться розривати. Краще почекати завершення робіт з прокладання каналізації.

Також говорили про необхідність встановлення відеокамер спостереження на вулицях Гостомеля. Оскільки добрі справи одних спотворюються негативом інших. Вже крадуть лавочки зі скверів і навіть висаджені рослини.

Знову зайшла мова про землі в річковій заплаві. «Раніше вони  годували пів Києва, – зазначив Юрій Прилипко. – На торфу росло практично все, окрім пшениці. Зараз ми знову зорали ці землі, аби люди вирощували сільгоспкультури».  Відтак, селищний голова закликав людей, у кого є ділянки в заплаві, зайнятися вирощуванням сільгоспкультур, аби не тільки покращити ситуацію на продовольчому ринку, а й вберігати торф’яні землі від загорань.

Про дитсадок з басейном та межі Гостомеля

Ще Юрій Ілліч розповів, що деякі землі, які раніше вважалися територією Гостомеля, несподівано відійшли за межі селища (які наразі залишаються повністю невизначеними) до обласного підпорядкування. Відтак, зараз нова селищна влада вирішує ці питання в судах

Радниця селищного голови Наталя Семко у своєму виступі закликала людей оформлювати субсидії на сплату комунальних послуг. Також розповіла про програму утеплення будинків. Насамперед, вона стосується багатоквартирних будинків. Проте, й для малозабезпечених мешканців приватного сектору передбачені пільги з 70-відсоткового відшкодування за утеплення будинків.

Словом, діалог влади й громади продовжується. Наступне пленарне засідання Гостомельської селищної ради проходитиме у цьому залі БК «Чотири Леви». Воно відбудеться у четвер – 19-го листопада. Початок о 10-й годині. Очікується приїзд міського голови Ірпеня Володимира Карплюка.

 

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Про дитсадок з басейном та межі Гостомеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *