«Придбали» неіснуючий природній газ: аферисти намагалися отримати 100 мільйонів податкового кредиту

 

«Придбали» неіснуючий природній газ: аферисти намагалися отримати 100 мільйонів податкового кредитуСуб’єкт підприємницької діяльності, який перебуває на податковому обліку ГУ ДПС у Київській області, сформував податковий кредит в системі електронного адміністрування ПДВ за рахунок придбання комплексу будівель та споруд на 165 мільйонів від підприємства, яке придбає черевики жіночі, спортивні кофти, чоловічі куртки, сукні, пледи, рушники, іграшки, – повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Київській області.

У подальшому товариством подано на реєстрацію податкові накладні з номенклатурою товару «газ природний». При цьому даний товар відсутній у придбанні товариства. У зв’язку з цим, податківцями Київської області оперативно прийнято рішення щодо відповідності зазначеного платника критеріям ризиковості платника ПДВ згідно з Додатком 1 до Порядку зупинення, та внесено до переліку ризикових платників.

Таким чином, ГУ ДПС у Київській області зупинено розповсюдження сумнівного податкового кредиту щодо операцій, які мають ознаки «безтоварності», для підприємств реального сектору економіки на суму 100 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *