ПОЛЬСЬКА ПОЕЗІЯ В ІРПІНСЬКОМУ МУЗЕЇ

26 квітня в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї лунали польські пісні. Тут відбувся поетичний вечір Сергія Рожновського «Думка на два серця». Сергій Миколайович пише вірші українською, польською і російською мовами. Небезпечні події на сході змусили його з родиною залишити рідне місто Маріуполь і перебратися в наш край. Нині Рожновський живе в Бучі і завідує радіомовленням в Ірпені. У його творчому доробку вже з’явилися вірші про Ірпінь, Бучу і Гостомель.

На вечорі Рожновський прочитав власні вірші польською мовою. Потім українські вірші Рожновського прозвучали у виконанні автора та його доньки Марії.

ПОЛЬСЬКА ПОЕЗІЯ В ІРПІНСЬКОМУ МУЗЕЇ

Творчий діапазон поезії Рожновського широкий – від кохання до філософських роздумів про буття. Водночас його вірші торкають струни душі.

На вечорі відбувся перегляд фільму Сергія Рожновського «Не падай, дощик», де відзнято краєвиди польських країв – Вармії і Мазур.

Оскільки захід відбувся в день пам’яті Чорнобильської трагедії, то присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Автор: Анатолій ЗБОРОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *