Поліція Київщини щодня виявляє нетверезих водіїв

Поліція Київщини щодня виявляє нетверезих водіївМинулої доби правоохоронцями столичного регіону виявлено сім фактів керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

9 червня, працівники поліції, які виконують функції із забезпечення безпеки дорожнього руху, виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 66  водіїв – порушників, з яких семеро осіб керували транспортними засобами будучи «напідпитку».

З початку року на нетверезих порушників правоохоронцями складено 701 протокол про  адмінстративне правопорушення за  ст. 130 Кодексу України. Лише у червні до відповідальності притягнуто 43-х керманичів.

Нагадаємо, за керування транспортними засобами у нетверезому стані, передбачено штраф 3400 грн. або позбавлення права керування на термін від одного до двох років, або адміністративний арешт від 7 до 10 діб.

Водії! Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху — будьте відповідальними та за жодних обставин не сідайте за кермо у нетверезому стані. Пам’ятайте, кермо та алкоголь — не сумісні.

Джерело: ГУНП в Києвській області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *