Ірпінська влада передплатить будь-яке ЗМІ ветеранам та малозабезпеченим?

Розглядаючи на сьогоднішньому виконкомі питання про виділення бюджетних коштів на передплату газети «Ірпінський вісник», міський голова Володимир Карплюк не забув і про «Зорю Приірпіння». Щоправда, не в плані фінансування, а згадування присутнього кореспондента цього видання в контексті розгляду даного питання.

Коли доповідач Петро Зброжек попросив від імені ветеранів, інвалідів та малозабезпечених профінансувати їм передплату провладного видання у сумі 15560 грн. Карплюк це прокоментував таким чином: «Я не проти, але було би непогано, якби було звернення ветеранів, бо потім Наказненко – самий обов’язковий  журналіст напише, що ми за бюджетні гроші фінансуємо провладні ЗМІ. Так?». Звернувся міський голова до автора цих рядків. «Так. Як це робив Скаржинський», – відповів я.

Після нетривалого обговорення членами виконкому цього питання Карплюк видав наступне: «Якщо до нас надійде звернення від ветеранів, що вони просять передплатити їм якесь інше видання – ми готові теж розглядати». «Ми тільки – за!», – додала заступник міського голови Лідія Михальченко.

Ірпінська влада передплатить будь-яке ЗМІ ветеранам та малозабезпеченим?

Наказненко: «Телеканал «Футбол»».

Карплюк: «Ви вже підготувалися до сьогоднішнього вечора? Пива купили?».

Наказненко: «Так. Вже все є!».

Ірпінська влада передплатить будь-яке ЗМІ ветеранам та малозабезпеченим?

І хоч міський голова начебто перевів усе на жарти, але якщо серйозно, то чому б, наприклад, ветеранам АТО не звернутися до влади, аби їм передплатили телеканал «Футбол» (чи якийсь інший цікавий з кабельного пакету), або ж проплатили підключення до інтернету. Невже людям з обмеженими можливостями чи малозабезпеченим сім’ям так вже необхідна комунальна газета, в якій традиційно за бюджетний кошт піариться кожна наступна влада?! Цілком ймовірно і нормально, якщо вони забажають звернутися за допомогою передплати іншого ЗМІ – загальнополітичного характеру чи якихось спеціалізованих видань типу – «Садівництво городництво», «Робота на дому» чи «Вишивка та в’язання».

Відтак, що називається, ловимо Карплюка на слові. Звертайтеся – ветерани, інваліди та малозабезпечені – кому що потрібно передплатити. Нехай розглядають усі пропозиції.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *