Півтора мільйона для наступної набережної – рішення виконкому Ірпіньради

Наймаститішим рішенням сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради стало затвердження проектно-кошторисної документації об’єкту «Будівництво земляного полотна з частковим виторфовуванням під алею по набережній від вул. Підгірна в м. Ірпінь Київської області». Ціна питання «якісь» 1 млн 512 тис гривень.

При цьому головуюча на виконкомі «тимчасово» (з серпня 2018 року) в. о. міського голови Анастасія Попсуй запопадливо зауважила присутнім, що це не десятки мільйонів, а якісь півтора… Слід розуміти, такі бюджетні витрати для початку – доки влада не зміниться. Бо ж на попередній набережній вже відмили як в прямому, так і переносному значенні 15 мільйонів бюджетних коштів – і це ще не завершені роботи.

Варто звернути увагу на термін «виторфовування». Наразі це наймаститіший (ефективніший навіть за ямковий ремонт доріг) механізм відмивання бюджетних коштів Ірпінською допоки що владою. Оскільки ніхто не перевіряє скільки насправді торфу і з якої глибини було викопано. Можна в акті виконаних робіт зазначити, що вийняли торф на 10 метрів, хоча задіяна на об’єкті техніка дозволяла провести виторфовування всього лише на 3 метри. Хто це буде перевіряти?! Звичайно, що КРУ після зміни влади! Так само, як і куди цей торф «утилізовувався». Бо ж можна за документами його класифікувати як вивезення непотребу, а насправді продавати за ринковою ціною на замовлення. Найінноваційніша влада всіх часів і народів здатна ще й не до таких фокусів з бюджетними коштами.

Це, так би мовити, що цікавенького вони прийняли для себе. Для ірпінського люду видалося найцікавішим рішення про запровадження одностороннього руху вулицями Тищенка (колишня Комінтерну) та Ярославська (колишня Паризької Комуни).  Як раніше зробили з вулицями Грибоєдова та Попова. У даному випадку планується, що автомобілі їхатимуть Ярославською від Університетської до Соборної, а по Тищенка від Соборної до Університетської.

 

До уваги читачів фотомиттєвості засідання виконкому Ірпіньради

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Півтора мільйона для наступної набережної – рішення виконкому Ірпіньради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *