5 років тому в Ірпені народ змінив владу (+ фото)

Сьогодні виповнюється рівно 5 років відтоді, як 25 лютого 2014 року під тиском громадськості подав у відставку тодішній міський голова Ірпеня регіонал Володимир Скаржинський. Також написали заяви про складання повноважень його перший заступник Ігор Борзило та секретар Ірпіньради Ігор Вишняков.

5 років тому в Ірпені народ змінив владу (+ фото)

Тоді на допомогу ірпінчанам прийшли люди з Майдану на чолі з відомим бійцем УНА-УНСО і «Правого сектора» Ігорем Мазуром. Запам’яталася фраза, процитована на тій історичній сесії Борзилом: «Добрим словом і револьвером можна домогтися більше, ніж просто добрим словом». Також пригадується, як допомагав Скаржинському написати без помилок заяву про відставку тодішній голова ІРГО «Самозахист» Ігор Домбровський, який пізніше став депутатом Київської облради від «Свободи».

5 років тому в Ірпені народ змінив владу (+ фото)

Новим секретарем Ірпінської міської ради на тій сесії 5 років тому було обрано голову Ірпінського осередку ВО «Свобода» Богдана Мельничука. Він автоматично став в. о. міського голови, перебуваючи на цій посаді вісім місяців до дострокових виборів мера Ірпеня, які відбулися 26 жовтня 2014 року.

Тоді на них переміг Володимир Карплюк. Проте депутатський склад Ірпіньради зразка-2010 залишався ще рік при владі до чергових виборів місцевих рад 25 жовтня 2015 року.

 

Читайте також:

ІРПІНСЬКІ СОВИ ЗНОВУ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?

 

Зараз напрошуються паралелі з нинішньою громадсько-політичною ситуацією в Ірпені, де з 2 серпня 2018 року після самовідставки Володимира Карплюка тимчасово виконує обов’язки міського голови Анастасія Попсуй. Наразі нові вибори мера Ірпеня ще й досі не призначені. Це при тому, що відповідні законопроекти про перевибори міського голови та міської ради м. Ірпінь ще з минулого року зареєстровані у Верховній Раді України. Виходить, що знову Ірпеню необхідна допомога людей з Майдану?

 

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Згадаймо історичні фотомиттєвості пам’ятної сесії Ірпіньради 25 лютого 2014 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *