Підкуп виборців та зловживання владою: за добу 20 повідомлень та 6 кримінальних проваджень про порушення виборчої агітації

Підкуп виборців та зловживання владою: за добу 20 повідомлень та 6 кримінальних проваджень про порушення виборчої агітації

Офіційний спостерігач громадського об’єднання звернувся до поліції з заявою про те, що члени виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 94 у м. Обухів приймали заяви від кандидатів у народні депутати в неробочий час. За даним фактом відкрите кримінальне провадження ч. 1 ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» Кримінального кодексу України. Триває слідство.

У Васильківському районі відкрито кримінальне провадження за фактом підкупу виборців за ст. 160 Кримінального кодексу України. В одному з населених пунктів кандидат в народні депутати від свого імені роздавав посуд та інші матеріальні цінності, закликаючи підтримати його під час голосування.

У Вишгороді також відкрито кримінальне провадження за фактом підкупу виборців. Там невстановлені особи благодійного фонду під виглядом безкоштовної медичної акції, проводили агітацію за одного з кандидатів у народні депутати.

Щодо порушення адміністративного законодавства. На території Київської області громадяни продовжують розповсюджувати рекламну агітацію без вихідних даних.  Поліція склала 6  адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, 2 факти  сталися у Яготинському районі.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Київській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *